2733
2734
چرا انقدر پر از حس خوبی؟ فرد مذهبی هستی؟ 

❤️❤️❤️❤️واسه اینکه تو تک تک لحظاتم خدا پشتم بوده و احساسش کرد با اوج گناه کار بودنم

لایق نیستم ولی اره❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ غیر مذهبی ندیدم ک انقدر اروم باشع

آدم فقط با وجود ❤️خدا❤️ آروم میگیره، شک نکن آدم بی اون بالا ب پوچی میرسه😐😐😐

خوب نیستم هیچ پر ا گناه م و گناهکار ولی با این وضع هم دستمو بعش دادم و میدم باید کمکم کنه واقعا هر روز دارم از این دنیا کنده تر میشم

@ftme1382   چون دختر خوبیه و بهم ثابت کرد طرز تفکرم درباره دهه هشتادی ها (!) بی انصافی بود و ت ...

وااای عزیییزدلم 😍🍁

نمیدونی چقدر انرژی مثبت و حال خوب بهم تزریق کردی 😙

خوبی از خودته قشنگم 

دلم برات تنگ شده بود دیشب ب یادت بودم ❤

امیدوارم توام ب همه ارزوهای قشنگت برسی و همیشه دلت شاد باشه🌈🌵

2738
@nazaniiiin    چون دو روزه اصلا ندیدمش

سلام عزيزم

اره سرم يكم شلوغه نميتونم زياد بيام

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلام عزيزم اره سرم يكم شلوغه نميتونم زياد بيام

ای جانممم

منم دیروز فهمیدم خالم بارداره در پوست خودم نمیگنجم😄😄

نازی حست میگه پسره یا دختر؟

من خودم خیلی دوست دارم دختر باشه همبازی ادریانا ولی نمیدونم چرا حسم میگه پسره؟

راستی چه خبر از امپوله؟ زدیش یا ن؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
ای جانممم منم دیروز فهمیدم خالم بارداره در پوست خودم نمیگنجم😄😄 نازی حست میگه پسره یا دختر؟ من خ ...

عزيزدلممم بسلامتي❤️😍😍😍😍

اوووم بنظرم پسره 

ولي منم عاشق دخترم😘😘😘😘😘

انشالله سالم و سلامت به دنيا بياد دختر و پسر فرقي نداره

نه دومي رو هنو نزدم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عزيزدلممم بسلامتي❤️😍😍😍😍 اوووم بنظرم پسره  ولي منم عاشق دخترم😘😘😘😘😘 انشالله سالم و سل ...

اره دقیقا مهم اینه سالم باشه

مرسی عسلممم😍😍😍

ایشاالله روزی خودت کنه

وااا چرا؟ کی میخوای بزنی؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
اره دقیقا مهم اینه سالم باشه مرسی عسلممم😍😍😍 ایشاالله روزی خودت کنه وااا چرا؟ کی میخوای ب ...

سرم يكم خلوت شه ميرم ميزنم انشالله

2706