2737
2739
ببخشید عزیزم  ولی جواب شمارم دادن

عزيزم چقدر هزينه دادى؟حضورى يا غير حضورى؟

من فال قهوه و تااروت زياد گرفتم بعضى چيزا برام اتفاق افتاد بعضى چيزا نه...نميشه گفت صددرصد درسته

تا حالا تجربه اى از كف بينى نداشتم

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
وسواس گرفتم بشدت هم تو این موارد میترسم

ترستو داشته باش نمیگم نگرانیت غلطه  اما دامن نزن  کم کم ترک کن مثلا الان یه نفس عمیق بکش دستاتو بکش لای موهات به خودت بگو اگه زخمی چیزی بود متوجه میشدم  تمومش کن به چیز دیگه فکر کن    کاری نکن قرص بشی بری دکتر    هرکسی روانشناس خودشه   تو میتونی بیخیال باشی 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه چندسال پیش رفتم یجا واسم تیغ زدن از اونموقع به بعد وسواس گرفتم ناجور وفوبیا گرفتم.اینقدر که ...

برو پيش روانشناس

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
عزيزم چقدر هزينه دادى؟حضورى يا غير حضورى؟ من فال قهوه و تااروت زياد گرفتم بعضى چيزا برام اتفاق ...

آشنا بودن رایگان 

برا کسی انجام نمیده عزیزم 

من تارو ت رو اصلا قبول ندارم 

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
2728