2737
2734
آقا یکی منو دلداری بده

مرض خب😂

مگه دور از جون قطع نخا شدی که زخم شی نفهمی؟ یه مو از سر ادم کنده شه دردش میگیره چه برسه به زخم

یک عدد مامان آینده هستم که در پوست خودم نمیگنجم😁💟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نمیری دکتر 😐

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2731
موهامو کوتاه کردم قبل کوتاهی رفتم صورتمو یه آب بزنم بغلم یه سطل آشغال بزرگ بود اون لحظه همس فکر میوم ...

اگه بهش فکر کنی اتفاق میفته

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
دختر زمستون جان من تایپیک زدم برا فکر خودم بعد تو اومدی اینجا سوال واینا.حالا هیجکی نیس بحرفه بامن&n ...

ببخشید عزیزم 

ولی جواب شمارم دادن

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
2738
اره سوال کردم  تو انجام دادی؟

اره من رفتم يبار ، مرد بود خيلي هم شلوغ 

ميگفتن شفا گرفته امام رضاست ،،فلج بوده و خوب شده ،كف دستمو ديد يه چيزايي گفت درست بود ،يه چيزايي كه نميخواستم بشنوم هم گفت درست  

اره من رفتم يبار ، مرد بود خيلي هم شلوغ  ميگفتن شفا گرفته امام رضاست ،،فلج بوده و خوب شده ...

مرسی عزیزم که جواب دادی❤

استارتر وسواس فکری گرفتی نسبت به این مسئله بیخیال اتفاقی نیوفتاده الکی نگرانی

متاسفانه چندسال پیش رفتم یجا واسم تیغ زدن از اونموقع به بعد وسواس گرفتم ناجور وفوبیا گرفتم.اینقدر که رفتم آزمایش دادم

متاسفانه چندسال پیش رفتم یجا واسم تیغ زدن از اونموقع به بعد وسواس گرفتم ناجور وفوبیا گرفتم.اینقدر که ...

چون هی میشینی حوادث بد در این موردا رو هم میخونی و میشنوی 

روت تاثیر گذاشته 

هروقت رفتی توفکر این چیزا 

سرتو گرم کن یه جوری که بهش فکر نکنی

2706