2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
امروزم یه چیز زرد بالا اوردم

اون چیز زرد اسیدمعدته هرچقدسخت ولی ی چیز خشک بخوربیسکویت ترد نون خشک من کل ۹ماه اینطوری بودم ولی تانخوری بدتره قبل اینکه از جات بلندشی ی چیز خشک بزار دهنت ک اب دنت واسید معدت روبگیره خیلی تاثیرداره .چون اسید معدتون ب مرور کل مسیر برگشت گلو رو زخم میکنه وخون بالا میاری د من  س بار بخاطر زخم شدن گلوم دکترم فرستاد بستری

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

وای خیلی بده زرد آب😕

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

من باردار نیستم و نبودم  اما خیلی شنیدم خرابی دندون بخاطر اسید معده واسه بدویارا پیش اومده   بعد بالا اوردن آب نمک قرقره کن  حداقل مسواک تهوع میاره

برای جلوگیری از تهوع چیزای ترش مثل لیمو ترش ورق ورق عین چیپس کن بعد روش نمک بپاش بزار فریزر هر بار یه ورقشو بزار دهنت با پوست هم باشه عالیه سیستم ایمنی بدن زیاد میکنه  ضد سرطان  و صدرصد جواب میده  

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی