2733
2734
عنوان

تا حالا شده از فهم زیادتون خسته شین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 99 پست
گاهی دلم میخواد ببینمشون ولی انقدر از مادیات حرف میزنن حالت تهوع میگیرم . اونروز گفتم من اصلا درکتون ...

واقعا ربطی نداره 😑آدم خوبه احتیاجاتشو بخواد اما اینکه انقد مهم باشه که مبنات بشه برای انتخاب خیلی مسخره اس به نظرم حالا تو فرض کن حضرت زهرا اصلا به حضرت علی خبر نمی‌داده چیزی تو خونه نیست برای خوردن چون شرمنده نشه شوهرش... بعد نمیدونم کیا الگومون شدن

اره... چی بگم والا ولی فک نکنم خودخوری راه خوبی باشه ها اذیت میشی هی چون زیاد پیش میاد... اصلا همین ...

اوهوم ...میدونی واقعا خسته ام...بعضی وقتها حس میکنم‌مغزم درد میکنه شوهرم میخنده میگ مگ مغز درد میگبره اما من واقعا حس میکنم مغزمو ک درد میگیره...معمولا طرفدار های بحث فراماسونر استاد رائفی پور و عباسی و حاج آقا پناهیان درگیری های ذهنیشون اینطوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینجوریم

خصوصا سنمم کمه...ولی اطرافیانم تفکرات منو عجیب یا حتی اشتباه میدونن😑

به طور مثال تفکر من درباره ازدواج(اینو میگم چون زیادی بحثم میشه در این مورد با دیگران) اینه که همه انسان ها توانایی تشکیل زندگی مشترک رو ندارن(این هم از نظر فلسفی و هم از نظر روانشناسی ثابت شدس)ولی متاسفانه ایرانیا فکر میکنن که ازدواج یکی از مراحل مهم زندگی انسانیه که حتما باید طی بشه درصورتی که این طور نیست و ازدواج یه انتخابه مثل بقیه انتخاب های زندگی....😑

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
جزییات عالم خلقت مثلا 😬نه مثلا اینکه چرا فلانی اینو گفت یا اون کارو کرد نمیدونم چرا بچگانه اس به نط ...

عزیزم مطالعه کن،اینقدر کتاب و مطلب در اینباره پیدا میکنی

فلسفه و جهان بینی یه بحثیه که کلی کتاب درموردش نوشته شده،چه ربطی به متفاوت بودن داره😐

2728
من خیلی خود خوری میکنم...قبلنا یه مدت مناظره شرکت میکردم و...برای همین خیلی ب اعصابم فشار میومد عصبی ...

اره قطعا روش کار کنی میگن نمیشه تنهایی دنیا رو تغییر بدی تفکر آدما که از دنیا هم سرسخت تره... در حد خودت هم که کسی رو درست جذب کنی به چیزای درست و بزرگ بسه شایدم بعدا بتونی کارای بزرگ تر کنی... فقط حرصشو نخور بعصی از این روحانی ها که حرفای درستی میزنن و بقیه نمیفهمن  دیگه باید دیوونه شده باشن اگه جای منو تو می‌بودن... بس که کم صبریم😂

اره قطعا روش کار کنی میگن نمیشه تنهایی دنیا رو تغییر بدی تفکر آدما که از دنیا هم سرسخت تره... در حد ...

اره ...همسر من روحانیه 

ارامشش قابل ستایشه در عوض من!!!میگه چون خیلی چیزارو نمیدونی اروم نیستی داره کمکم میکنه ک اروم بشم واقعا مغزم مشوشع 

فک کنم دارم افراط میکنم 

عزیزم مطالعه کن،اینقدر کتاب و مطلب در اینباره پیدا میکنی فلسفه و جهان بینی یه بحثیه که کلی کتاب درم ...

حتما اره خیلی هم دوس دارم این چیزا اما بقیه زیاد نه 😂البته نه همه... ترجیح میدن درگیر روزمرگی باشن و درس نگیرن از لحطه هاشون... 

همینکه تو حالت عادی هم به این و چیزای دیگه فکر کنی بعد ببینی بقیه کلا چیزای خیلی ساده براشون مهمه و جلوه داره باعث میشه فک کنی ا چرا من اینجوریم؟ 😂

اره ...همسر من روحانیه  ارامشش قابل ستایشه در عوض من!!!میگه چون خیلی چیزارو نمیدونی اروم نیستی ...

الهی چه عالي خوشبخت باشین... بعید نیست عزیزم ببین خدا که میگه خودش اصلا بعصی ها رو گمراه میکنه چون نمیخوان به راه بیان دیگه مگه خودشون بخوان عوض شن براشون دعا کن که به حقیقتی که تو پی بردی پی ببرن اگه گوش شنوا ندارن یا چشم بینا.. 

2738
الهی چه عالي خوشبخت باشین... بعید نیست عزیزم ببین خدا که میگه خودش اصلا بعصی ها رو گمراه میکنه چون ن ...

خدا کمک همه کنه...فدات عزیزم انشالله شماهم عاقبت بخیر و خوشبخت بشی❤😍

منم اینجوریم خصوصا سنمم کمه...ولی اطرافیانم تفکرات منو عجیب یا حتی اشتباه میدونن😑 به طور مثال تفک ...

البته ازدواج یکم کلی تره چون آدم جوری آفریده شده که اساسا نیاز داره به اینکه شریک داشته باشه اما موافقم.. ممکنه کسی هم باشه که واقعا شریک خوبی پیدا نکنه یا بنا به دلایلی اصلا نیاز نداشته باشه اگه از زندگیش استفاده ی درستی کنه خب اینم هست اما خو چون اکثریت نیاز دارن باهات مخالفت میشه... گاهی تفاوت علامت غلط بودن فکره گاهی هم برعکس...

حتما اره خیلی هم دوس دارم این چیزا اما بقیه زیاد نه 😂البته نه همه... ترجیح میدن درگیر روزمرگی باشن ...

شما چه میدونی تو مغز بقیه چی میگذره همه دچار روزمرگیهاشون هستن،واسه افکار کار و کاراشون اولویت بندی کردن

خود من وقتی مجرد بودم عاشق تنهاییم و اتاقم بودم دلم میخواست ساعتها بشینم تو اتاقم فکر کنم افکارم رو روی کاغذ بیارم،یادمه عموم سرباز بود بهم میگفت بیا تو جمع

بهش میگفتم عمو دوست دارم جای تو باشم برم خدمت سر پست یه دل سیر تنها باشم و غرق افکارم بشم

با اینکه رشته تجربی بودم کتابهای فلسفه و منطق و روانشناسی و جامعه شناسی و... رو مطالعه میکردم

ولی از وقتی ازدواج کردم دنیام عوض شده زندگیم بچم همسرم از همه مهمتر شاد بودنمون

واسم مهمه

شما چه میدونی تو مغز بقیه چی میگذره همه دچار روزمرگیهاشون هستن،واسه افکار کار و کاراشون اولویت بندی ...

منطورم از روزمرگی گذران زندگی نبود اتفاقا اینایی که میگین خیلیم قشنگن و خودشون یه دنیا درسن...خیلیا همینجوری انقد با زندگی درسای بزرگی یاد میگیرن که جای صد تا شعار خوبه...حرفی توش نیست.... منطورم اینه که انقد درگیر بشیم که کلا فراموش کنیم اصلو...

منکه به این نتیجه رسیدم که زندگی میکنم که خوش بگذرونم حسرت وقت و روزای گذشته رو نخورم،همیشه فردام به ...

یه چیزی تو همین مایه ها مثلا یکم مذهبی ترش اینکه مثلا هم خودم شاد باشم هم خدام یه همچین چیزی... اینجوری فقط فکر نیست عملی هم میشه... 

خب نگاه کن اینکه هدف شریک زندگیت چیه خیلی خیلی مهمه خیلییییی مهم فک کنم اصلا باید از نظر فکری و هدف ...

دقیقا.. مشکل اساسیم همینه...حالا آدمای اطراف خیلی مهم نیست آدم اون قد درگیر نیست باهاشون اما همسر چرا... بديش اینه مثلا الان طرف نصف چیزایی که من قبول دارم قبول داره نصفشو نه یا برعکس زیاده روی داره... 😑

2706