2733
2734
عنوان

شماجای من بودین چیکارمیکردین؟میرفتین یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 141 پست
اتفاقا من تو فامیل شوهرم با تنها کسی ک خیلی راحتم و دلسوزمونه عمه کوچیکه شوهرمه.ینی ماهه ماه این دی ...

فکرمیکنی همه حرفاش روگوش میدم؟مثلایکیش اینه تومراسم عروسی بودمن یه شال نازک وبایه چرم تنم کردم ازروی لباس شبم گردنم معلوم بودبرگشت گفت خودتوبپوشون گفتم همسرم منواینجوری آورده تااینجااینجوری هم منودیده اون مشکلی نداره شمابهتره به دخترتون بگیدکه یه ساپورتی چیزی بپوشه که پاهاش زیادی بیرونه .نه برداشت نه گذاشت گفت اون مجرده توچی؟زشته .منم گذاشتم رفتم پیش همسرم 

ببین فردا که رفتی لباسا رو پسش دادی در ادامه بگو شوهرم گفته هر وقت میبینتتون اعصابش به هم میریزه از رفتارهاتون و گفته بهتون بگم بهتره ارتباط نداشته باشیم چون ارامششو به هم میزنید و حس میکنه میخواید زندگیمونو از هم بپاشید و دخترتونو غالبش کنید

پس لطفا به خاطر احترام خودتون هم شده دیگه سراغمون رو نگیرید والسلامم

از این به بعدم اومد خونت یا زنگ زد و ... اصلا اصلاااا جواب نده بهش و درو کلا باز نکن روش چه همسرت باشه خونه و چه نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرمیکنی همه حرفاش روگوش میدم؟مثلایکیش اینه تومراسم عروسی بودمن یه شال نازک وبایه چرم تنم کردم ازروی ...

همونجا میگفتی اتفاقا من شوهر دارم و کسی چپ نمیتونه نگام کنه ولی دختر مجردو همه به چشم بد میبینن و فکر بد میکنن راجع بهش

2731
والاسرسنگینم اماانگارنه انگار.همسرم تنهانوه پسرخانواده‌اس ویه جورایی عزیزه واسه همشون 

دقیقا از مادرشوهر نفرت‌انگیز تر امثال عمه‌ها و خاله‌هایی هستن که کاسه‌داغ‌تر از آش میشن و یجورایی مادرشووهر و خواهر شوهر رو میزان تو جیبشون

رو نده بهش بابا

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2738
همونجا میگفتی اتفاقا من شوهر دارم و کسی چپ نمیتونه نگام کنه ولی دختر مجردو همه به چشم بد میبینن و فک ...

شایدباورت نشه زنگ زده خونه مادربزرگ من گفته یکم نوه ات رونصحیت کنیدمن به مادرش نگفتم اخه واسه مادرسخته اینکه کسی ازبچه اش انتقادکنه نوه شماخیلی به بزرگترای فامیل مابی احترامی میکنه .مادربزرگمم گفته چجوریه توخانواده خودمون تنهانوه ایه که هرچی بزرگترابگن چیزی نمیگه احترامشون رونگه نمیداره واسه شمابی احترامی میکنه .اونم تلفن روقطع کرده بوده

شایدباورت نشه زنگ زده خونه مادربزرگ من گفته یکم نوه ات رونصحیت کنیدمن به مادرش نگفتم اخه واسه مادرسخ ...

واقعااا افرین به مادربزرگت

دلم خنک شد جوابشو اینجوری داد

پس میبینی وقتی طرفو پیپی کنی دیگه جمع میکنه خودشو

دقیقا خودشو جمع کرده با این حرف مادربزرگت 

فکرمیکنی همه حرفاش روگوش میدم؟مثلایکیش اینه تومراسم عروسی بودمن یه شال نازک وبایه چرم تنم کردم ازروی ...

وای بگو به تو چه 😠😠😠چه حال به هم زن و نکبته  عفریته اه اه .دیگه در باز کردن روش حرامه من اگه کسی این حرفو بهم بزنه محاله دیگه تا عمر دارم ادم حسابش کنم بعد تو نگرانی زشت نباشه درو روش باز نکنی 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
وایییی تو فکر جاریم بودمااا که  خواب از کلم پرید تاپیک تو کلا جاری رو از یادم برد😂 الان دوست ...

فکرکنم جاری داشتم یاخواهرشوهراینقدربدنبودکه عمه خانوم گیرمیده به ما.نامزدبودم تاشنیده بودهمسرم حق طلاق وحق اشتغال وتحصیل و....روداده انگارآتیشش بزنن من طبقه بالابودم خونه مادرشوهرم صداش میومدمیگفت دیگه چی دختره همه جوره داره این پسرروگول میزنه داره ازاین سادگی پسرمون سواستفاده میکنه تاخواستم برم پایین همسرم گفت تووایسافقط ازبالانگاه کن رفت پایین گفت ساده نیستم عاشقم زن گرفتم نه برده .دوست دارم بهش همه جوره بهابدم زندگی خودمه زن خودمه ماله خودمه دوست دارم اینجوری باهاش رفتارکنم شمامشکلی دارین؟عمه خانومم هیچی نگفت سریع گذاشت ازاونجارفت

وای بگو به تو چه 😠😠😠چه حال به هم زن و نکبته  عفریته اه اه .دیگه در باز کردن روش حرامه من اگه ...

فردااول خودم میخوام برم لباساروببرم بعدشب همسرم میدونم بفهمه صددرصدمیره اونجاوماجراهاپیش میاد

زشته اخه نمیشه که 

کجاش زشته دختر؟

خونه‌ی خودته،اختیارشو داری

میتونی در رو باز نکنی هیچم زشت نیست!

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2706