2726
عنوان

شماجای من بودین چیکارمیکردین؟میرفتین یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 141 پست
من جات باشم چند بار قشنگ تو جمع طرفو ابکشی میکنم تا در دهن گشادشو ببنده دقیقا مثل خودش جوابشو بده و ...

من محترمانه جواب میدم امارواون تاثیری نداره متاسفانه 

به نظرم اینجور ضایع کردنش جلو جمع ارزششو داره من بودم به شخصه تا بندرعباس با پای پیاده میرفتم😆

خخخخخ مطمئنم اگه فردانرم همسرم خودش لباسارومیبره خونشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بایددیگه کامل جلوش دربیام وگرنه خدامیدونه تاکجامیخوادپیش بره .

تا تهش مطمین باش تا جایی که بتونه دیوونت کنه بری از دستش پیش مشاور 😩

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2728
مطمئنم فرداهمسرم بیادببینه ساکت نمیمونه  ومیره خونه عمه خانوم ایشونم که فرداتاشب مهمون دارن دیگ ...

حتی میتونی بگی عکسشونو واس همسرم فرستادم و شاکی شد اینا چیه عمم واس تو انتخاب کرده؟؟؟؟

بیام خودم میبرم و باهاش دعوا میکنم که دیگه از این جنسای بنجول واس تو انتخاب نکنه

منم حیفم اومد بزارم بیرون و گفتم بیارم بدم بهتون تا خودش نیاورده و بهتون بی حرمتی نکرده😂

تا تهش مطمین باش تا جایی که بتونه دیوونت کنه بری از دستش پیش مشاور 😩

شایدباورت نشه ولی هروقت اینجوری گیرمیده من خندم میگیره میگه مگه من حرف میزنم توبخندی.حرص میخوره بدجور.فرداشب ماجراهاقراره پیش بیاد 

يه بار كه اومد خونتون بگو عمه جوووون ميتونم يه سؤال ازتون بپرسم،بعد بگو ميتونم بپرسم چه مشكى و ناراحتى با من داريد؟!

هر جوابى داد بعدش بگو:تقصير من نيست كه زن فلانى شدم،كلى خواستگار داشتم ولى خب قسمتم اين بود و اينكه به يكى از اقولم گفتم شما با من اينطورى رفتار ميكنى گفت:عمه خانم دوست داشت دختراشو بچسبونه به شوهرت واسه اين ناراحته(الكى بگو) بعد هر چقدر اصرار كرد كى گفته بگووو نميتونم بگم قسم داده نگم

اينكارو بكنى ديگه روى مباركشو نميبينى

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
يه بار كه اومد خونتون بگو عمه جوووون ميتونم يه سؤال ازتون بپرسم،بعد بگو ميتونم بپرسم چه مشكى و ناراح ...

مستقیم به خودم تونامزدیمون گفت موندم باچه ورد وجادویی این پسره روکشیدی سمتت خودت بخت دخترمودزدیدی .قشنگ توصورتم گفت ان‌شاالله اززندگیت خیرنبینی .حالاخداروشکرنفرینش اصلانگرفته

مادرشوهر منم هروقت میاد کلی ایراد میگیره.. شلوار مشکی دان بود با تیشرت آستین کوتاه گشاد. هی بهم می ...

این به من میگه این چه طرزلباس پوشیدنه بیچاره پسرم چی میکشه انگارمادربزرگش رومیبینه نه زنش .بازواسه شمامادرشوهره واسه من مادرشوهرم هیچ کاری به من نداره عمه همسرم گیرمیده

اتفاقا من تو فامیل شوهرم با تنها کسی ک خیلی راحتم و دلسوزمونه عمه کوچیکه شوهرمه.ینی ماهه ماه

این دیگه چجور آدمیه اصلا حرفاشو بگیر ب چپت بابا چن بار همین کارو کن تا حساب کار بیاد دسش

خاله های مهربون،برای سلامتی نی نی کوچولوم یه صلوات میفرستین؟😍
😲😲😲😲😲😲😨😨😨😨😨😨😨 من دیگه حرفی ندارمممم😐😐😐😐😐

ببین من دیگه چی میکشم همسرم اولین بارقبل رفتن خونه عمه‌اش بهم گفت ازکنارمن تکون نخورعمه ام خیلی تلاش کرددخترش روبده به من الان ازهرطریقی سعی میکنه ناراحتت کنه کنارم بمون من خودم جوابش رومیدم 

2706