2726
عنوان

عکس بذارید حوصلم سر رفته 😪+عکس از شما 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2725 بازدید | 276 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لباس چی بپوشم جلسه اول خواستگاری😅 😅😅😁😁

متناسب با اندامت... ن گشاد باشه  ن تنگ و کوتاه.... ی لباس دخترونه...شلوغ نباشه ولی حتما حتما رنگی باشه و از رنگای شاد استفاده کن ' متناسب با رنگ پوستت' از رنگای ارغوانی' زرد' قرمز' ابی فیروزه ای' سفید'صورتی ملیح.... اصلا تیره ب خصوص مشکی نپوش' ارایشت اصلا معلوم نباشه' ولی ب موهات خیلی برس' ناخن و دندونات تمیز باشه..ابروهاتم دخترونه باشه... سرتو ننداز پایین اصلا' حرفی زده شد تو خواستگاری اصلا تو جواب نده و بذار ب عهده بزرگتر' اصلا جبهه گیری نکن‌.. فقط بگو هر چی بزرگترا بگن قبول میکنم....‌

2728
متناسب با اندامت... ن گشاد باشه  ن تنگ و کوتاه.... ی لباس دخترونه...شلوغ نباشه ولی حتما حتما رن ...

عوووووووففففف🙈🙈چقدر تو خوبییییی😍😍😍 مرسی از نظرت

استرسشو دارم😐 از بس همه از مادرشوهر اینجا بد گفتنا منم دیدم خاکستری شده😶😑

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
قربون شما 

نامرداااااااااااااا بسه دیگه قیمه نذارین😭😭😭این کار با من نکنین😭😭گنا دارم😭😭😭😭😭😭😭😭چند روزه دلم میخواد درس کنم ولی حوصلم ندارم😔

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
عوووووووففففف🙈🙈چقدر تو خوبییییی😍😍😍 مرسی از نظرت استرسشو دارم😐 از بس همه از مادرشوهر اینجا ...

اصلا استرس نداشته باش... من روز خواستگاریم انقدر استری داشتم ک کلی سوتی دادم... اگه استرس داشته باشی فکر میکنن عصبی هستی تا حد امکان باید خونسرد رفتار کنی... من انقدر استرس دلشتم تا حالا میگن زنه علی عصبیه ' البته این واسم بدم نشد کسی ب پرو پاچم نمیپیچه🤣🤣

نگران نباش مادر شوهرا روز اول خواستگاری از مادر مهربون تر میشن' اگه دیدی واست خط و نشون کشید خواست گربه رو دم حجله بکشه' اون احترام و متین بودن و اروم بودنی ک بهت گفتمو بل کل فراموش کن دیپورتشون کن تو خیابون.... اها یادم رفت بگم: زیاد چابلوسی یا مهربونی و لطف و محبت الکی در نیار ' زود متوجه میشن ک رفتار خودته یا داری عدا در میاری

2706