2737
2734
عنوان

عکس بذارید حوصلم سر رفته 😪+عکس از شما 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2725 بازدید | 276 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خونه خواهرامم با شوهرم ' البته نمیرم خودما' میدونم اشپزی نمیکنم کلی اصرار میکنن ک ناهار یا شام بر ...

امان از غربت که نمیشه بهونه آورد 😪

البته من آشپزی دوس دارم 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2731
بقیه عکس بذارن؟  فقط من گذاشتم که اونم دیدی از بقیه هم بخواه تا بذارن همه ببینیم 🙂

قبلاً دیدم

آخه چندبار گذاشتم فقط صلوات نظر میکردم وقیح ندیده باشه😂

هرسری هم میگفتم دیگه نمیزارم  فعلاً دوهفته اس خودمو کنترل کردم نزاشتم

شام امشب...

لنتییییییییی😭😭😭😭😭

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
بچه ها چکار کنیم تا نظر مادر شوهر رومون مثبت باشه?😂 من در شرف ازدواجم , لطفا کمک

فقط فقط خودت باش... موادب باش' پرحرف نباش' اروم و متین باش.. جواب  سوالا و نظرا رو کوتاه و با احترام بده.... اعتماد ب نفس داشته باش.. اولین جلسه ارایش نکن ولی ب خودت برس.... لبخند داشته باش حتمااااا.. اخم نکن با چشم و ابرو جواب نده' با صدای بلند حرف نزن 

2738
فقط فقط خودت باش... موادب باش' پرحرف نباش' اروم و متین باش.. جواب  سوالا و نظرا رو کوتاه و با ا ...

لباس چی بپوشم جلسه اول خواستگاری😅 😅😅😁😁

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
بچه ها چکار کنیم تا نظر مادر شوهر رومون مثبت باشه?😂 من در شرف ازدواجم , لطفا کمک

همین که زیاد گرم نگیری و فک نکنی حتما باید کار خاصی انجام بدی خودش خیلی کاره 😅

اتفاقا منم تو فکرشم درست کنم 😍

من گاهی اوقات وسطش کمی پنیر پیتزاهم میزنم محشررر میشه.‌وووی گشنم شد😅

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
قبلاً دیدم آخه چندبار گذاشتم فقط صلوات نظر میکردم وقیح ندیده باشه😂 هرسری هم میگفتم دیگه نمیزارم&n ...

سخت نگیر وقیح تازه ترکیده حالا کو تا سیم کارت جدید بخره 😁

2706