2733
2734
عنوان

آی ام یه بدبخت

134 بازدید | 12 پست

سنگ کلیه دارم و الان چند شبه که خوابم نمیبره و همش تو دستشوییم از دلدرد دارم میمرم .۳ ساله بچه میخوامو و همش امپول و قرص و دوا ..روزی ۹ تا قرص میخورم امشبم کلی سرامپولام اذیت شدم ...سه ماهه مسخوایم خونه عوض کنیم هی جور نمیشه....یک ماهه جز شوهرم هیچکیو ندیدم دلم پوسیده....امشب گفتم باید منو ببری بیرون دلم وا بشه باخودم گفتم میرم بیرون چارتا چیز میخرم دلم وابشه رفتیم گرون ترین رستورانو من ک همیشه مراعات قیمتارو میکنم برای اولین بار دلمو زدم به دریا که یه حالی به خودم بدم و یه استیک ۱۶۵ تومنی سفارش دادم که مثلا برای اولین بار مث سریالای ترکی غذا بخورم و....چشتون روز بد نبینه خلاصه بگم  هنوز پامونو بیرون از رستوران نزاشته بودیم که به همه ی اون دردا حالت تهوع و دلپیچه و اسهالم اضافه شد دست از پا دراز تر برگشتیم خونه...

نتیجه داستان: وقتی قرار نیست روزگار خوشحالیتو ببینه الکی زور نزن!

من یه کاربر قدیمی و خسته ام ...دعا کنید مامان شم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم سنگ کلیتو درمان کن بعد دوباره فکر بچه باش

سعی کن از راه گیاهی بندازیش اگه کوچیکه

دو بزن.دمنوش بخور

منم بعد ۴ سال بچه دار شدم.حالتو درک میکنم

خودت برو بیرون خرید این اونور

نزار نارحتی تو وجودت بمونه

درکت میکنم .منم از بس ازم میپرسیدن واسه بچه.دیگه جایی نمیرفتم

زندگی ک همش بچه نیست.خودتو شوهرتم هستین.سعی کن خودتو نبازی👌👌👌👌

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2738
عزیزم سنگ کلیتو درمان کن بعد دوباره فکر بچه باش سعی کن از راه گیاهی بندازیش اگه کوچیکه دو بزن.دمنو ...

خوش به حالتون منم ۴ ساله منتظرم کاش منم باردار بشم از بس خانواده شوهرم میپرسن دیگه نمیدونم چه جوابی بدم بهشون

خوش به حالتون منم ۴ ساله منتظرم کاش منم باردار بشم از بس خانواده شوهرم میپرسن دیگه نمیدونم چه جوابی ...

من خانواده شوهرم میدونستن

خیلی هم تلاش کردیم

اصفهان اهواز شوش

دارو گیاهی دارو شیمیایی

از این دکتر ب اون دکتر😐😐😐

حتی ivfهم کردیم.منفی شد

خودم طبیعی باردار شدم

ان شاالله قسمت همه بشه با معجزه خدا باردار بشن

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰