2726
عنوان

چه کاری بکنم من

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازش متنفرم متنفر...

نگو اینطوری ....اینکارا سرد میکنه همسرتو ازت سعی کن با سیاست و زیرکی کارهاتو پیش ببری این مسئله با دعوا و لجبازی و قهر حل نمیشه ...ممکنه فقط ازت بترسه و نهایت مخفی کاری کنه 

این کار یا با صحبت منطقی حل میشه یا سیاست زنونه

یا بشینید محیط اروم چایی اماده و...صحبتات رو کن

یا زنونگی و حیله زنونه ب کار ببر و کاری کن هیچوقت شب تنهات نذازع بگو ترسیدم و غصه خوزدم و ...جمله بندیت خیلی مهمه الان زنگ بزن بگو ترسیدم چکار کنم؟؟؟انگار یه چی فلان جاست و ...جو بده

حتما شرایطشو نداشته  اما بهش بگو خخخخخخیلی ترسیدم تا خود صبح گریه کردم و اومد بزن زیر گریه بگو ...

دقیقا راهش همینه افرین... چون اگه بگی با دوستام بودم انکار میکنه حتی ممکنه به دروغ بگه مشکلی پیش اومده تا منت بزاره و تو رو مقصر جلوه بده پس خونسردیتو حفظ کن .. زندگی خودته نمیخوای که خرابش کنی

مطمئنم

منم از رفیق بازی خيييلي بدم میاد، ولی درک کن بعضی وقتا آدم نیاز نداره! زیاد سخت نگیر ب خودت ولی برای رفت و آمد با دوستاش بهش مرز بده و بهش اعتماد بده ک ازت نترسه راستش بگه،مثلا نگه کار داشتم اگر واقعا پیش دوستش هست بگه پیش دوستم بودم