2726
عنوان

چه کاری بکنم من

168 بازدید | 23 پست

شوهرم دیروز ساعت 1رفت یه شهری که باهامون 3ساعت فاصله داره کار داشت و باید تا ساعت 10 شب برمیگشت..زنگ زدم چنبار گفت هنوز همون جام..بعدش دیشب ساعت 12 زنگ زدم دعوا کردم که چرا هنو نیومده..بعد خوابیدم فک کردم دیگه تا ساعت 3شب بیاد خونه..الان بیدار شدم دیدم نیومده..زنگ زدم تو راه بود ..بگید چه برخوردی کنم ..3ماهه عروسی کردیم..قهر کنم برم خانه مامانم که دیگه از این کارا نکنه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا..میدونم با دوستاش بوده صدرصد

چون بچه ای 

مگه آدم سر هر مسئله بیخودی قهر میکنه و خونه رو ترک میکنه؟ 

یکم فقط باهاش سرسنگین باش. توضیح داد برات دیگه تمااااام

سلامتی همه مامانا و تو دلیاشون صلوات😍

چرا قهر کنی اینطوری خودتو از چشم شوهرت میندازی به عنوان زن بی منطق. بشین براش توضیح بده که چقدر سخت بود نبودنش چقدر فکر و خیال کردی ازشم بخواه دیگه این کارو نکنه البته قبلش دلیلشو ازش بپرس شاید دلیل قانع کننده ای داشته

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
میدونم با دوستاش نشستن دور هم..اصلن به حرفم اهمیت نداده که پاشه بیاد

به هر حال سعی کن قهر کردنو زیاد تو زندگیت اجرا نکنی بهش بگو که ناراحتی ازش اینکه قهر کنی و بری یه جورایی خودتم میشی مقصر و طرف دوم قضیه

با خدا باش پادشاهی کن😇
میدونم با دوستاش نشستن دور هم..اصلن به حرفم اهمیت نداده که پاشه بیاد

حتما شرایطشو نداشته 

اما بهش بگو خخخخخخیلی ترسیدم تا خود صبح گریه کردم و اومد بزن زیر گریه بگو شبا تنهام نذار میترسم و...بعدشم بگو چقدر دلم برات تنگ شده بود چقدر سخته وقتی شب پیشم نیستی بخوابی همش زجر میکشم

2706