2726
عنوان

خسته ام دیگه انگیزه ای برا ادامه این زندگی ندارم....دوس دارم تموم شه

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 28 پست
برات فال انبیا گرفتم اینم جوابش حضرت محمد (ص)   ای صاحب فال! بشارت باد تورا که دشمنان تو مقهور ...

بابا بکشید بیرون از فالو طالع و... بشینید مشکلشو حل کنید که افسرده شده 

در جوانی پاک ماندن شیوه پیغمبریست ورنه هر گبری ز پیری میشود پرهیزگار    
هرکی منو میبینه کلی بهم ترحم میکنه...تابلو که افسردگی گرفتم...فقط بهم دلداری میدن بااینکه من تظاهر ...

خوب عشقم باید بری پیش مشاور از دست ماهه کاری بر نمیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب ببین این افسردگی یه منشا یا چندتا منشا داره بگرد ببین دلایلش چیه. یکیش شکست عشقیه

هزارتا دلیل داره

فوت ناگهانی پدرم..

بعد فوت پدر اختلاف وتنش های شدید برادرام

شکست عشقی

وسواس تمیزی وفکری

....

2728
بهش اعتقادی ندارم رو من تاثیر نداره

میدونی چرا چون روان درمانی کار یک یا دو جلسه نیست. طول میکشه. تو میخوای زود به نتیجه برسی ولی نمیشه

منم یه روز حالم مثل حال تو بود نشستم کنار تخت انقدر گریه کردم گفتم خدا جون مگه تو رفیقم نیستی پس چرا ...

درسته

منم سعی میکنم نمازامو بخونم

هرشب قرآن میخونم

باهاش حرف میزنم

انشاالله حالم روحی وجسمیم خوب بشه

هرکی منو میبینه کلی بهم ترحم میکنه...تابلو که افسردگی گرفتم...فقط بهم دلداری میدن بااینکه من تظاهر ...

خب دیگه. اگر مزاج پایه ات سرد باشه و سردی بخوری غلبه مزاجی پیدا میکنی و نتیجش میشه افسردگی.

سبک زندگیتو عوض کن. غذاهای باطبع گرم بخور. برو پیش متخصص طب اسلامی راهنماییت میکنن

درسته منم سعی میکنم نمازامو بخونم هرشب قرآن میخونم باهاش حرف میزنم انشاالله حالم روحی وجسمیم خوب ...

من ادم مذهبی نیستم نه نماز میخونم نه قران فقط اعتقادم به خداس فقط اونه که میتونه کمک حالت باشه

هزارتا دلیل داره فوت ناگهانی پدرم.. بعد فوت پدر اختلاف وتنش های شدید برادرام شکست عشقی وسواس تمی ...

خدابیامرزدشون. میدونستی فوت عزیزانمون یه سردی زیادی به بدنمون وارد میشه. یخاطر اینه که تو مراسم از گلاب استفاده میکنن که طبع گرمی داره.

تا میتونی از سردیها دوری کن

خیلی فکر میکنم

اصلا فکرکردنام متوقف نمیشه...بعضی وقتها تمرین میکنم که فکرامو مهار کنم وچن لحظه ای به هیچی فک نکنم ...ولی نمیشه

جدیدا کابوس میبینم

مثلا دیشب تو حالت خواب وبیداری احساس کردم یه سایه ای با سرعت زیااااااااد داره میاد سمتم یهو مامانمو صدا زدم گفتم تو بودی ؟سایه ای تو بود...صبحش کلی دعوام کرد که چرا اینجوری میکنی ترسیدم واینا.....

من ادم مذهبی نیستم نه نماز میخونم نه قران فقط اعتقادم به خداس فقط اونه که میتونه کمک حالت باشه

درسته...منم مثل توام

ولی راستش من قبلا نماز نمیخوندم....حالم خیلی بد تر بود عصبی تر وبداخلاق تر بودم احساس میکردم یه چیز سرجاش نیس انگار یه چیزی رو گم کرده بودم...خییییییلی گذشت تا نماز خوندم ....چن ماهه که هر شب قران میخونم ....بهترم ولی خوب نیستم

میدونی چیه از وقتی که نماز میخونم وقتی تو خلوتام دعا میکنم دیگه از خدا خجالت نمیکشم

به خودم میگم من به یادشم عبادتش میکنم براش بندگی میکنم  دیگه مثل سابق نیستم پس اونم باید منو ببینه