2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یروز سردو محکم باش یروز خندونو شیطون یعنی غیر قابل پیشبینی باش که دوست داشته باشه رفتاراتو کنکاش کنه و بهت فکر کنه. با دست پس بزن با پا پیش بکش.و اینکه کلا تمام مردا از زنای شادو پر انرژی خیللللی خوششون میاد.ارایش زیاد مردارو زده میکنه ساده باش و شیک.یکمم خنگ بازی دربیاری بیشتر دوس دارن 😊

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
منم همینطور👍

یه جمله هست که میگه ما وقتی چاییمون سرد میشه میریزیم دور شما ک جای خود داری...

مرو محبت نبینه میره جای دیگه دنبالش میگره این حرفای مامان بزرگی چیه توروخدا

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2731
یه جمله هست که میگه ما وقتی چاییمون سرد میشه میریزیم دور شما ک جای خود داری... مرو محبت نبینه میره ...

اخه ارزش چایی کمتر از ادماس ..😕

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
یروز سردو محکم باش یروز خندونو شیطون یعنی غیر قابل پیشبینی باش که دوست داشته باشه رفتاراتو کنکاش کنه ...

یه روز سرد و محکم یه روز شاد و شیطون؟؟؟

من اینجوری باشم دوست پسرم میگه دوقطبی هستی و ثبات شخصیتی نداری

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2738
یروز سردو محکم باش یروز خندونو شیطون یعنی غیر قابل پیشبینی باش که دوست داشته باشه رفتاراتو کنکاش کنه ...

راسش سعي ميكنم خودم باشم

و قبل هر حرف و كارم فكر كنم و هرچيزيو سرجاي خودش انجام بدم

اره خنگ بازيم يجور شيرين ميكنه

یه روز سرد و محکم یه روز شاد و شیطون؟؟؟ من اینجوری باشم دوست پسرم میگه دوقطبی هستی و ثبات شخصیتی ند ...

اینو من نمیگم روانشناس میگه.با این کار بیشتر فکرشو درگیر میکنی 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
چایی خوشمزه ست خخخ

والبته شعورش بیشتر از بعضی ادماست😂 والا میخودی حداقل خستگیتو میگیره😕

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
یه روز سرد و محکم یه روز شاد و شیطون؟؟؟ من اینجوری باشم دوست پسرم میگه دوقطبی هستی و ثبات شخصیتی ند ...

😂فکر کنم دوست پسرت تو هم مثل شوهرمنه ک همه راهکارهای روانشناسارو رو رد میکنه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2706