2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دعات کردم

برا پیدا شدن فلش منم دعا کنید

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2720

عزیزم سوره یاسین بخون به نیت بستن زبانشون ... همچین سه بار سوره بروج بخون 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2714

امیدوارم هرچی خیر برات پیش بیاد و مایه آرامشت بشه

دعا پر از انرژی مثبته حالا اگر یه تعدادبیشتری همزمان دعا کنن چقدر انرژی خوب و حس قشنگ به هم هدیه میدن

برای اون چیزی که توی دل منم هست دعا کنید لطفا🙏🏻

الهی همه به خواسته های خیرشون به لطف خدا برسن🙏🏻

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

زیاد ایه الکرسی بخون سوره تو حید رو به همه طرف بخون فوت کن ب دستات و رو صورتت بکش دستهاتو

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
ایت الکرسی خیلی مخونم مرسی عزیزم

سمت راست و چپ بالا وپایین پشت سر و روبروت سوره توحید بخون فوت کن ب کف دستت و ب صورتت بزن و ازخدابخواد حافظ آبروت باشه زیاد یا ستارالعیوب بگو

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم