2726

ما خانوادگی قصد مهاجرت داریم.یعنی خانواده من خانواده برادرم پدر و مادر و برادر کوچیکم.برادر کوچیکم که قراره ویزای تحصیلی بگیره.پدرمم سرمایه گذاری کنه.برادرم هم چون مادرخانومش و خواهر خانومش اونجان کارش راحته و سرمایه گذاری هم میکنه.میمونیم ما🤦‍♀️ما قراره از طریق پناهندگی اقدام کنیم چون سرمایمون اونقدری نیست که بخواییم اونجا سرمایه گذاری کنیم.میگن به خاطر بچه ها شاید برای ما زیاد سخت نباشه.نمیدونم ممنون میشم یکم راهنمایی کنید🙏از کجا شروع کنیم؟؟

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

بعد جالبش هم اینجاست که اونا شرایطشون بهتره ولی میخوان مارو با برادر کوچیکم بفرستن خودشون بعد بیان.میگن یعنی ما کارمون درست شه اونا اقدام کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا میخواین برین؟؟

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

خونه جا مکان اونجا دارین البته کانادا بهتره تورنتو برید ایرانی اونجا بیشتر هست 

ی سوال سرمایه چقدری میخواد مگه؟؟؟

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
خونه جا مکان اونجا دارین البته کانادا بهتره تورنتو برید ایرانی اونجا بیشتر هست  ی سوال سرمایه ...

نه ولی پدرم اینا قانونی میان خونه میخرن .خیلی زیاد چند میلیارد

کار خوبی میکنی حتما برید شنیدم المانم خیلی کشور خوبو قانونمندیه

اره زنداداشم دختر عمومه و خواهر و مادرش چندین ساله اونجا هستن به همین واسطه خب میرن و میان و تا حدودی شناخت داریم

2706