2726

خالم

میگفت خوب بود 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میشه ازش این دوتا سوالو‌ بپرسید بهمون بگید یکی اینکه اول زایمان‌کرد بعد معرفی نامه برد؟ و اینکه اگ ...

جوابشو میدونم

اول میری معرفی نامه میگیری می بری بیمارستان

سز اختیاری هم مهم نیس 

بیمارستان خصوصی هستید 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
جوابشو میدونم اول میری معرفی نامه میگیری می بری بیمارستان سز اختیاری هم مهم نیس  بیمارستان خ ...

بله

اخه نماینده بیمه ما گفت اول زایمانو انجام میدین بعد معرفی نامه بگیرین ببرین بیمارستان ولی بیمارستان اینجوری قبول نمیکنه

منم گفتم باید با معرفی نامه برم بیمارستان

بله اخه نماینده بیمه ما گفت اول زایمانو انجام میدین بعد معرفی نامه بگیرین ببرین بیمارستان ولی بیمار ...

اگه اول  زایمان کنی بعد باید ۴ ماه دنبال پول بدوی

اول معرفی نامه رو بگیر