1421
1389
عنوان

زایمان بیمه تکمیلی سامان...

40 بازدید | 6 پست

کسی استفاده‌ کرده؟

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی ★٭آراد‌٭★ کوچولوی تو دلم صلوات میفرستین لطفا که صحیح و‌ سالم بیاد تو بغلم😍

خالم

میگفت خوب بود 

«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،
خالم میگفت خوب بود 

میشه ازش این دوتا سوالو‌ بپرسید بهمون بگید

یکی اینکه اول زایمان‌کرد بعد معرفی نامه برد؟

و اینکه اگه سزارین اختیاری بودن بیمه اذیت نکرد سر پول دادنش؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی ★٭آراد‌٭★ کوچولوی تو دلم صلوات میفرستین لطفا که صحیح و‌ سالم بیاد تو بغلم😍

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

میشه ازش این دوتا سوالو‌ بپرسید بهمون بگید یکی اینکه اول زایمان‌کرد بعد معرفی نامه برد؟ و اینکه اگ ...

جوابشو میدونم

اول میری معرفی نامه میگیری می بری بیمارستان

سز اختیاری هم مهم نیس 

بیمارستان خصوصی هستید 

«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،
1401
جوابشو میدونم اول میری معرفی نامه میگیری می بری بیمارستان سز اختیاری هم مهم نیس  بیمارستان خ ...

بله

اخه نماینده بیمه ما گفت اول زایمانو انجام میدین بعد معرفی نامه بگیرین ببرین بیمارستان ولی بیمارستان اینجوری قبول نمیکنه

منم گفتم باید با معرفی نامه برم بیمارستان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله اخه نماینده بیمه ما گفت اول زایمانو انجام میدین بعد معرفی نامه بگیرین ببرین بیمارستان ولی بیمار ...

اگه اول  زایمان کنی بعد باید ۴ ماه دنبال پول بدوی

اول معرفی نامه رو بگیر