2726
عنوان

این شوهرا رو از کجا پیدا کردین واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1925 بازدید | 178 پست
ربطی داشت؟

مسخره کردن زندگی کسی اصلا کار درستی نیس حتی اگ شخص خاصی مخاطبت نباشه.شاید خیلیا بادیدن تاپیکت دلشون بگیره

.

مطمعن باش کسی ک تو زندگیش داره عذاب میکشه خیلی بهتر ازتو میدونه چقد شرایطش بده.ولی وقتی کسی پشتش نیس و نمیتونه جداشه واگ جداشه ممکنه جایی نداشته باشه بره مجبوره تحمل کنه

پرسیدم متاهلی چون زندگی خیلی بالاپایین داره‌....

البته سوتفاهم نشه.من الحمدلله زندگی خوبی دارم...

ولی دیدم ک خیلیا اذیتن ولی بخاطر ی سری مساعل مجبورن بمونن

فقط اونی ک میگه دوسش دارم رو درک میکنم چون هیچ وقت ناامید نمیشه خودش روگول میزنه ب امیدروزی ک بهتربشه . یا پشتش ب جایی بند نیست خانواده پشتش نیستن .یابچه داره ونمیخواد بی پدر بشه .گاهی باید از دید طرف مقابل نگا کرد 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مسخره کردن زندگی کسی اصلا کار درستی نیس حتی اگ شخص خاصی مخاطبت نباشه.شاید خیلیا بادیدن تاپیکت دلشون ...

طرف از هر ۱۰ تا تاپیکش ۱۱ تاش محتواش اینه شوهرم همش بهم میگه بیا جداشیم اما .من دوسش دارم.😐😐

الان اینو باید چیکار کرد اخه😐

اگه از اول یادمون میدادن که شوهر مسوول رسوندن ما به ارزوهامون نیست، اینطوری نمیشد

زنا یاد میگرفتن اول مستقل بشن، بعد اگه عاشق شدن ازدواج کنن

نه اینکه منتهای امال و ارزوشون صرفا ازدواج باشه! حالا با هر کی که شد!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
مسخره کردن زندگی کسی اصلا کار درستی نیس حتی اگ شخص خاصی مخاطبت نباشه.شاید خیلیا بادیدن تاپیکت دلشون ...

دقیقا.من ناراحت شدم اسی چون زندگی منو مسخره کردی منکه نمیدونستم شوهرم بخاطر پولم اومده منو بگیره نمیدونستم اینجوری میشه که یه روز بهم بگه بخاطر خرج کردن پول خودت ازم اجازه بگیر

اگه از اول یادمون میدادن که شوهر مسوول رسوندن ما به ارزوهامون نیست، اینطوری نمیشد زنا یاد میگرفتن ا ...

بله مثل یه خانمی ک پرسید شوهر داری یا ن تاپیک منو ب چشم حسادت دید..آخه آدم نمیدونه چی بگه ک توهینی بهشون نباشه؟

2706