2733
2734
عنوان

برادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 55 پست

عزیزم بخدا مردا همینجورین

شوهر منم دم به دقیقه برا خواهراش اسنپ میگیره از اینور شهر، تا اونور شهر

هر بار نزدیک ۵۰ تومن

خودم هزار بار شاهد بودم که خواهرش از خونه ی برادر شوهرم میخواست بره خونه اون یکی خواهر شوهرم، بعد پیام داده به شوهر من که داداش برام اسنپ بگیر

آخه بیشعور به همون داداشت که مهمونشی نمیتونی بگی اسنپ برات بگیره؟

ما هم کلیییی قسط و بدهی داریم خدا شاهده

ولی من هیچی نمیگم، میدونم اگه بگم خییییلی بد بهش برمیخوره و دعوامون میشه

چاره ای نیس

همونطور که ما همسرشونیم، اونام خونوادشونن، برا اونا هم دوس دارن خرج کنن

به نظرم صبور باش و با گلایه کردن، خودتو از چشم شوهرت ننداز

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان مطمئن باشین دروغ گفته

کسی ک واقعا میخواد خودکشی کنه به هیچکس خبر نمیده و یه روش مطمئن رو انتخاب میکنه که حتما منجر به مرگش بشه و احتمال زنده موندنش نزدیک ب صفر باشه مثل دار زدن

.

اما کسی که قبلش جار میزنه اگه فلان کارو نکنین خودمو میکشم فقط میخواد جلب توجه کنه بعضیاشون هم قرص میخورن که احتمال زنده موندن و نجات پیدا کردنشون زیاده

2731
دوستان مطمئن باشین دروغ گفته کسی ک واقعا میخواد خودکشی کنه به هیچکس خبر نمیده و یه روش مطمئن رو انت ...

اره درسته ولی شوهرم نگران داداششه از این ورم من نگران قسطامون و کلید خونمونم و اینکه تا وقتی شوهرم بیاد من باید اینجا بمونم

متعهد...میشه واسه حاجت دلم یه صلوات بفرستین ،،،مرسی
عزیزم بخدا مردا همینجورین شوهر منم دم به دقیقه برا خواهراش اسنپ میگیره از اینور شهر، تا اونور شهر ...

نمیتونم اخه اگ دو طرف باشه مهم نیس بخدا من خونه مامانم میخوام برم هزارتا غر میزنه از دناغو دهنم میاره دلم میترکه تو سینم

خب پاشو برو خونت

میترسم خونواده شوهرم نارحت شن بعد این باعث بشه شوهرم باهام بد شه از اونورم شوهرم یه خورده شکاکه اگه پاشم برم خونه فک میکنه چی بود

2738
نمیتونم اخه اگ دو طرف باشه مهم نیس بخدا من خونه مامانم میخوام برم هزارتا غر میزنه از دناغو دهنم میار ...

عزیزم

سخته میدونم

میترسم خونواده شوهرم نارحت شن بعد این باعث بشه شوهرم باهام بد شه از اونورم شوهرم یه خورده شکاکه اگه ...

به نظر من الان اصلا چیزی نگو و بی احترامی نکن چون اون خودش اعصابش خرابه و اگه تو چیزی بگی همه کاسه کوزه ها سر تو میشکنه

یه خورده هم سعی کن آروم باشی و سعی کن شرایط شوهرتو درک کنی عزیز دلم، همه مشکل دارن، میگذره این روزا

ولی بعدا که اوضاع آروم شد میتونی توی یه فرصت مناسب دلخوریتو با آرامش بهش بگی که بتونه اون موقع درکت کنه

2706