2726
عنوان

ازترس دارم‌میلرزم

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما ک سوسک خرخاکی داریم😢

مارمولک😢

عنکبوت😢

البته سم کامن زدم خییییلی بهتر شده

خدا خیر بده اونی ک گفت بهم

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
پروازمیکنن ازدیواریمان🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️من وسط خونه ک نیمتونم‌بزنم‌سم میتونم

عکس بگیر

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
ما ک سوسک خرخاکی داریم😢 مارمولک😢 عنکبوت😢 البته سم کامن زدم خییییلی بهتر شده خدا خیر بده اونی ...

برماپروازمیکنن تاثیرنداره ازدیوارم میان من کجابزنم فقط کف میتونم‌بزنم دیوارو روفرشاروچیکترکنم 😭😭😭سقفوچیکارکنم

پروازمیکنن ازدیواریمان🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️من وسط خونه ک نیمتونم‌بزنم‌سم میتونم

خوب سم ها خاصیت جذب دارن یعنی مواد غذایی سوسک ها را دارن که بهشون جذب بشن. نگران نباش حل میشه با سم

در جوانی پاک ماندن شیوه پیغمبریست ورنه هر گبری ز پیری میشود پرهیزگار    
برماپروازمیکنن تاثیرنداره ازدیوارم میان من کجابزنم فقط کف میتونم‌بزنم دیوارو روفرشاروچیکترکنم 😭😭😭 ...

تا جایی ک امکان داره بزن

بالاخره چند تاشون میمیرن

2706