2737
2734

سلام دوستان

من هفته بعد زایمانمه ولی روحیه ام داغون شده البته به خاطر مشکلاتی هست که به وجود اومده و خونسردی اطرافیان خیلی آزارم میده،شماها روحیه تون چطور بود؟بقیه درک تون میکردن؟پیگیرتون بودن؟

خداروشکر روحیم خوب بود ولی اطرافیان بهم توجهی نداشتن خودم به فکر خودم و بچم بودم مهم هدیه ایه که خدا بهت داده بقیه برات مهم نباشن حتی بعد زایمانم هم این بی توجهی ها بیداد کرد برام

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدردلم بارداری مجدد میخواد😍😍

از لحظه لحظه ات لذت ببر  با بچه ی توی شکمت حرف بزن واگر فکر میکنی با گریه کردن خالی میشی گریه کن

یه جایی خوندم گریه ی قبل زایمان جلوگیری میکنه از افسردگی بعدزایمان

خانواده شوهرم كه توي ٩ ماه يكبار زنگ هم نزدن به جز جاريم ، خانواده خودم همون چند روز آخر آنفولانزا شدن در حد بستري ، خانواده شوهرم كه بيمارستان نيومدن مامانم بيچاره با ماسك اومد قبلش هي گريه ميكرد كه چه كار كنم ، فقط شوهرم پا به پام بود 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹

سلام عزیزم منم هفته دیگه زایمان دارم افسردگی قبل از زایمان گرفتم!

اطرافیانم خوبن ، ولی احساس میکتم شوهرم درکم نمیکنه. شایدم من حساس شدم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738
خداروشکر روحیم خوب بود ولی اطرافیان بهم توجهی نداشتن خودم به فکر خودم و بچم بودم مهم هدیه ایه که خدا ...

آره ولی بعضی وقتا دست خودم نیست و حتی رو بچه کوچیکم این ناراحتیام تاثیر گذاشته😔

خودم‌همه چی و آماده میکردم، هر چی می گفتن کاری داری بگو ،می گفتم نه  خونه تکونی ،خرید ،هر چقدر قبلش خوبم بعد زایمان افسردگی میگیرم 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

روحیه ام عااااالی بود.. شوهرم خیییییییلی هوامو داشت.. یادمه زمستون بود ولی تهران برف نبود.. من هوس کرده بودم شیره انگور بریزم روو برف تمیز بخورم.. شوهرم نذاشت دوساعت از حرفم بگذره، وسایلو جمع کرد زدیم ب جاده رفتیم محل مامانش اینا برف بود.. تا من برف و شیره بخورم. 

عزیزدلم اطرافیا درگیر زندگی هستن.انتظار نداشته باش ازشون.. همین ک همسرت هواتو داره کافیه.

چقدردلم بارداری مجدد میخواد😍😍 از لحظه لحظه ات لذت ببر  با بچه ی توی شکمت حرف بزن واگر فکر می ...

ولی بچه کوچیک مو داغون میکنه دلم نمیخواد پسرم اینجوری منو ببینه😔

آره ولی بعضی وقتا دست خودم نیست و حتی رو بچه کوچیکم این ناراحتیام تاثیر گذاشته😔

فدات شم اگر سعی کنی از کسی توقع نداشته باشی خودت ارومتری و کمتر آسیب میبینی

بچت گناه داره مخصوصا الان که یه بچه دیگه هم داره دنیا میاد باید توجهت رو به بچه بزرگترت چند برابر کنی تا حسودی نکنه گلم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزیزم تنهاکسی که میتونه بهت کمک کنه خودتی،منم ازالان استرس واینا دارم اماخب سعی میکنم خودم کناربیام، ...

سویل خانومی خوبه

خودت خوبی

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2706