2410
2553

سلام خانم وقتتون بخیر ۲۶ شهریور سزارین اورژانسی شدم دوقلو،حتی یه قطره هم ازم شیر نمیاد چیکار کنم؟ این چندروزم بهشون شیرخشک با قطره چکان دادم که فکر میکنم به همونم دارن عادت میکنن،اگه کسی راه حلی داره بده،خیر ببینید ان شاءالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم شیر افزا بخور 

واسه من سریع جواب داد البته دوقلو نداشتم یکی بود ولی یعد سه روز تمام لباسم از شیر خیس بود یه هفته خوردم تا بچه جون گرفت دیگه خودش تونست خوب شیر بخوره😊

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
2720

سلام عزیزم قدم نورسیده مبارک,باید چیزای بخوری که شیرت زیاد کنه,طالبی,ماهی دلستر مایعات و  آب هویج بستنی بخور تا شیرت بیاد,باقطره چکون چرا?شیشه شیر براشون بگیر بالاخره برای دوقلو شیرخشک و شیشه شیر لازمه

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖
2714
شیشه شیر از الان بدم که دیگه سینمو اصلا نمیگیرن.مرسی عزیزم

بالاخره پتوجه میشی که یکی دو وعده باید شیرحشک باشیشه بدی,از اقوام ما بودن که دوقلو داشتن و هم شیرخودش داد هم شیشه

بچه ها توی خواب عمیق که باشن راحت میشه بهشون شیشه داد و از سینه مادر هم زده نمیشن,اینو خیلی شنیدم

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖
2706