1428
1389
عنوان

بیان در مورد بازیگرا حرف بزنیم

247 بازدید | 23 پست

تازه چیزهایی شنیدم کلم داره سوت میکشه 

واقعا این بازیگرا همخونه تهیه کننده ها میشن الله اکبر

خدایا سپاس گرارم بخاطر سلامتی داشتن همسر خوب داشتن خانواده خوب وفرزندان خوب ونی نی هایی که قرار دراینده بهم بدی شکر میکنم خدایااللهی آمین

بابا چیکار داریددددد

زندگي هيچكسي به شماها ربط ندارع سرتون از زندگي هم بكشيد بيرون                                                    خداوند   سر را افريد يا روي گردن باشد نه در زندگي ديگران:)

خدایی انقد ثواب و کارخیر ندارم پای سرندی پیتیا سر پل صراط بدم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

من فاز مدیری رو نمیفهم که کنسرت میزاره😑😑😑

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

گزارش بزنین بارکه لطفا 

خدایا سپاس گرارم بخاطر سلامتی داشتن همسر خوب داشتن خانواده خوب وفرزندان خوب ونی نی هایی که قرار دراینده بهم بدی شکر میکنم خدایااللهی آمین
1376

غیبت نکنیم دوستان ... ما که نمیدونم ممکنه شایعه باشه ... به ما چه اصلا

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
چی قبول شدی

ولا برا خودم نبود برا کسی بود هیچی

میگم نمیدونی زنش کیه؟

نه والا

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

لطفا گزارش بزنین بترکه 

1403

فقط بازیگرا نیستن همه مشاغل اگه دو نفر تنشون بخواره و شل اراده باشن با هم میخوابن . بازیگرا هم همینطور. دکترا مهندسا پرستارا معلما کارمندا ... همه

امروز روز خوش شانسی بزرگ منه.....خدایا شکرت

انقدر این مورد شایع هست که صدای خیلی از بازیگرهای خانم رو درآورد          لیست کسانی که از این وضع شاکی بودن توی اینترنت هست

شایع بودنش جوری ه که   به اغلب بازیگرها پیشنهاد داده میشه        برای همین که خیلی شون صداشون در اومد        بعضی شون هم ترجیه دادن انکار بکنن

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

لطفاگزارش بزنین بترکه 

1339