2733
2734
عنوان

منو شوهرم خواهر برادریم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 4790 بازدید | 186 پست
هر چی عکس باهم تو پارک داشتیم همه رو پاک میکنه عکس نمیذاره بمونه میگه زشته یه وقت یکی میبینه آبروم م ...

واااااااااای           چرا آخه         (ببخشید ها)      خاک تو سر نامردش 
       می خوای یه عکس از خودت بگذاری      ؟

مشکل هورمونی ت درمان نمیشه ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر چی عکس باهم تو پارک داشتیم همه رو پاک میکنه عکس نمیذاره بمونه میگه زشته یه وقت یکی میبینه آبروم م ...

خدایی یه جوری از خودت تعریف میکنی حس میکنم دراکولایی. خدایی من تو این دنیا آدم زشتی ندیدم ب این حدی ک خودت داری میگی

بنظرم بیشتر مشکل روحیات خودته. من 32 سالمه هنوز فک میکنم خیلی خیلی جوونم بعد تو ول کردی هی میگی ابرو ...

مشکلم حل شده اما چاقی ولم نمیکنه چند بار حموم رفته تمیز لباس زیبا پوشیدم رفتم پیشش بخوابم تا میخواد دست بهم بزنه یهو میره دست میزنه به چربیها. میگه وای وای چقد زشتی چقد چاقی من عمرا با تو رابطه نمیخوام داشته باشم

2738
مویی که رشد نداره کم پشته چه رنگ کردنی داره آخه تازه بدتر میسوزه کچل میشم😪

عزیزم هر شب قبل از خواب دمنوش رازیانه و یک قاشق عسل بخور، بعد 6 ماه معجزشو روی موهات و هیگلت و تنظیم هورمونهات ببین، فقط ایام پریودی قطع کن و نخور، تو این مدت برای تاثیر بیشتر پوست سرتو دائما با روغن خرگوشک اصل بعد حمام و روغن نارگیل خالص و روغن کرچک یکساعت مانده به حمام ماساژ بده

تیپ فجیع بزن ارایش غلیظ خوشگل میشی

کو عکست 

تیکه تیکه بده ببینم چجوریایی 

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

اول اینکه شما تا خودتو دوست نداشته باشی توقع نداشته باش یکی دیگه دوست داشته باشه

دوما خب اینهمه راه واسه زیبائی 

میکاپ راحت ترین

سخت ترین هم عمل زیبایی و پیکر تراشی

من میتونم دوست خوب تو باشم:)
مشکلم حل شده اما چاقی ولم نمیکنه چند بار حموم رفته تمیز لباس زیبا پوشیدم رفتم پیشش بخوابم تا میخواد ...

خوب بنظرم با ی مشاوره صحبت کن شاید واقعا مشکل از تو نیست و شوهرت مشکل اخلاقی یا بیماری روانی داره

2706