1472
1459
عنوان

واقعا فاز این مدل کاربرا چیه؟+عکس

785 بازدید | 65 پست

یه بنده خدایی مشکلشو گفته👇👇 و حالا عکس دوم رو نگاه کنید😒 از این مدل کاربرا خیلی زیادن تو سایت که وقتی کسی مشکلشو میگه میان میگن وااااای نه ما خییییلی خوشبختیم و فلان😒

و حالا این بانوووو 😒😒😒😒😒👇👇👇👇👇👇

💜 اللهم صل علی محمد و آل محمد 💜

والا این خانومم کلا مث اینک غذاهارو اورده سر سفره خب هر چی لازمه بچین ک نری هی بیاری

کانال روانشناسی و مشاوره ما که براتون کلی مطلب جذاب و کاربردی داره: [email protected]💗💗 اینجانب٬ روانشناس اگه خدا بخواد😇 همون glisten سابق

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1475

وای اینا تو همه تاپیکا هستن😂😂

تو بگو شوهرم منو زد یکی حتما میاد میگه واااای شوهر من اصن دستش تا حالا روم بلند نشده خداروشکر الهی فداش شم😐😐😐

یا میگی شوهرم گفته غذات شوره میگه وای شوهر من ده ساله غذا نمیخوره اصن ولی عاشقمه😐😐😐

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

😐😐😐

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 
والا این خانومم کلا مث اینک غذاهارو اورده سر سفره خب هر چی لازمه بچین ک نری هی بیاری

یه آب واجب بوده دیگه

بعدم اصلا هیچی هم نیاورده باشه دور از جون‌مگه کلفته😑

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
1449
وای اینا تو همه تاپیکا هستن😂😂 تو بگو شوهرم منو زد یکی حتما میاد میگه واااای شوهر من اصن دستش تا ح ...

حالا بری تو زندگیاشون میبینی کبودی دیشب که شوهرش زده پای چشاشه ها

1474
خوبه این خانم بهش میگه برو بیار من ک نمکو یادم بره یا اب نذارم قیامت ب پا میکنه

خیلی خیلی ببخشیدا ولی خیلی کار اشتباهی میکنه همسرتون😑

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
1331