2410
2553
عنوان

خانومایی ك از چاقی رنج میبرید

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 39 پست
چه دکتری؟ عزیزم میدونی چیا خورده؟

نه والا

به  ما نمیگن 

من بعد ۶ ماه دیدم تو نامزدی داداشش

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحال شماهای ک از چاقیتون لذت میبرین من ک داغونم ن لباب سایزم هست . هیکلم بهم ریخته شده پا دردم و کمر درد گرفتم . مجلس میخوام برم ک ماتم همه چی ادارم لباس ک  بسایزم پیدا نمیکنم وقتی هم پیدا میکنم شکم هز یکطرف با سن از ی طرف میزنه بیرون .از غبغب م ک متنفرم . هر چی هم میام رژیم بگیرم اشتهام سه برابر روزای قبلم میشه😑😑😑

2456
😂😂😂 منم هر چی دم دستم میومد میخوردم البته مثل شما الان لاغر کردم. هرچند هنوزم جا دارم

منم 72شده بودم الان64,ونیمم خداروشکر داشتم افسردگی میگرفتم البته من بعد بلوغم یه رژیم همیشگیی داشتم بعد عذوسیم وا داده بودم

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2714
استارتر ورزش کن بخور ورزش کن بخور همش جذب میشه  هررروزصبونه دوتا نیمرو بخور همچین چاق می ...

جدی نیمرو چاق میكنه؟

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
ورزش ،کم کردن غذام اخرام هم ناهار حذف کردم. 

چیا بیشتر میخوردی ك وزنت بالا رفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم 72شده بودم الان64,ونیمم خداروشکر داشتم افسردگی میگرفتم البته من بعد بلوغم یه رژیم همیشگیی داشتم ...

من ۸۸ بودم الان ۷۲ ام

میخوام به ۶۷ برسم ان شاءالله

آخ آخ منم همیشه باید در حال رژیم باشم بعد بارداری و زایمان خراب کردم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
جدی نیمرو چاق میكنه؟

اررررره تخم مرغ روزی دوتا سه تا صبونه بخوری حله 

بعدم غذا زیاد میخوریم تند میخوریم اگه یواش غذا بخوری که اصلا چاق نمیشی نمک زیاد میخورم من پهلو میاره البته 

و اب وسط غذا چاق کنندس بشدت 

پیاز هم اشتها اوره من پیاز بیاد سر سفره دوبرابر غذا میخورم 

وای گشنم شد 😖

اررررره تخم مرغ روزی دوتا سه تا صبونه بخوری حله  بعدم غذا زیاد میخوریم تند میخوریم اگه یواش ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 معلومه از اونایی ك گشنت بشه یه چیزی ردیف میكنی براخودت فوری .ایشالله منم از فردا شروع میكنم میخوام حسابی تو پر بشه بدنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706