2737
2734

نزدیکه یک ساله که سر یه مسئله ای که اصلاً جدیت نداشت خونواده ما به خانواده خالم قهر هستیم مسئله این بود که خاله من 5 تا دختر و 1 پسر داره که یعنی خواهر من با شوهر دختر آخریه خالم دوست هستن در صورتی که هم خواهرم همه دختر خالم دو تا بچه دارن 

این موضوع ادامه پیدا کرد تا شب عروسیه پسر عموم که از قضا خاله ای که ما باهاش قهریم هم دعوت بودن اول عروسی خیلی همه چی عادی بود حتی دختر خاله های من با اینکه قهر بودن بچه خواهر من که یک دختر یه ساله و نیمه هست رو هم گرفتن و کلی قربون صدقش رفتن دو ساعت بعد این اتفاق مامانم رفت پیش یکی از همسایه هامون که از قضا مادر شوهر دختر خاله ی منم اونجا بوده و با مامانم احوال پرسی میکنن خواهرم به من گفت بیا بریم محیا(بچه ی خواهرم)رو بدیم به مامانم و بریم گلاب به روتون دستشویی منم قبول کردم تا رفتیم محیا رو بدیم مامانم دیدیم مادر شوهر  دختر خالم ام هم با آبجیم سلام احوال پرسی کردن آبجیم اومد کنار که من محیا رو بدم مامانم که دیدم دختر خاله ام از اون سر تالار اومد و با تنه محکم زد به آبجیم و شروع کرد تند تند با مادر شوهرش سلام احوال پرسی آبجیم بهش گفت مریم(نام مستعار دختر خالم)با من سلام نکردیا دختر خاله منم برگشت و به آبجیم گفت مگه تو آدمی که بهت سلام کنم؟و با سیلی محکم زد تو صورت خواهرم منو آبجیم شوکه شده بودیم که مامانم محکم زد تو گوش مریم که دعوا بالا گرفت بعداً که فهمیدیم اصلاً دختر خاله من با مادر شوهرش قهر بود و بخاطر اینکه مثلاً لج ما در بیاد اومده و با مادر شوهرش حرف میزده

دوم اینکه فکر میکنه آجیه من با شوهرش رفیقه در صورت اینکه اصلاً این موضوع صحت نداره و نخواهد داشت

این نسبتا چیه نصفه شبی 

خواهرت با شوهر دختر خالت دوست بود 🤭🤭🤭

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا عروسی مردمو به هم ریختن  من جای عروس بودم از تالار بیرونشون میکردم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

کاری به هیچی ندارم فقط دلم واسه اون داماد کباب شد که بدبخت این همه واسه عروسیش خرج کرده و چند نفر اومدن عروسیشو خراب کردن

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
چجوری میشه همچین شایعه ای بدون هیچ نشونه ای ساخت مگه میشه؟

دختر خاله ام با گوشیه دوستش به شوهر خودش پیام های عشقولانه داده و با گوشیه شوهرش اس ام اس ها رو سین کرده و اسکرین گرفته که مثلاً چت خواهرم با داماد خالمه

2706