2733
2734

خیلی هم بهش گفتم اینقدر رو مخم نرو من اعصابم داغونه تازگی ولی ول کن دعوا نیست عصبی شدم تو دعوا زنگ زدم به یه عمه هاش و گفتم که شوهرم داره بداخلاقی میکنه. 

این عمش قبلا وساطت کرده بود برامون بخدا درسته نتونست برام کاری بکنه کارمم اشتباه بود اما دیگه راه به جایی ندارم خسته شدم آخه به خانوادشم بگم همیشه حقو به اون میدن. 

الان خیلی ناراحته میگه عمه هاش بهم میگن و آبروش میره. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

خیلی کارتون اشتباهه که دعوای بین خودتونو بین دیگران پخش می کنید . من که شوهرم به خاطر همین کارش از چشمم افتاده

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دعوای زنو شوهر باید بیرون از چاردیواری نره راه دخالت رو برا بقیه باز نکنید مطمئنن تورو طرف شمارو میگیرن پشت سرتون شمارو مقصر میدونن سعی کنید خودتون حل کنید .زنو شوهر دعوا کنند ابلهان باور کنند دو روز دیگه آشتی میکنید خودتونو از چشم بقیه میندازید

نتیجه داشته به عمش گفتی؟ واسه چی زندگیتو میندازی سر زبونا .برو پیش یه مشاوره ای چیزی

خواستم به خاطر آبروش یکم به خودش بیاد زندگیو کرده جهنم هر روز سر یه موضوعی دعوا به خانوادشم نمیشه حرفی زد. به عمش گفتم ازم توقع داره به مامانش زنگ بزنم سر این موضوع باهام دعوا میکنه بهم میگه میای خونه بابا اینا من بخوری روت میشه اهههه 

2738
دعوای زنو شوهر باید بیرون از چاردیواری نره راه دخالت رو برا بقیه باز نکنید مطمئنن تورو طرف شمارو میگ ...

آره میدونم اشتباه کردم چیکار کنم حالا اههههه خیلی عصبانی بودم بهش گفتم زنگ میزنم منو انداخت رو لججججج

خودت حلش کن کوتاه بیا لعنت بر شیطون بگو 

بابا حالا چیکار کنم یعنی فراموش میکنه؟ یه چیزی بگید آروم شم دارم دیوونه میشم

به عمه اش گفتی یعنی یه بحث جدید باز کردی...حریم خصوصی چی میشه؟ مشاوره برید جای این کار.

زنگ بزن بگو عمه جان معذرت میخوام که شمارو هم ناراحت کردیم حل شد آشتی کردیم این مسئله هم بین خودمون بمونه 

2706