2726

اگر بخام همه شو تعریف کنم زیاد میشه شوهرم کلا از سر جهیزیه لج داشت که چرا منو برا مبل نبردین کلی سرش جنجال کرد و باعث شد دعواش بشه با خانوادم و قهر کنن، الان من سه ماه پیش سیسمونی گرفتم در حد عادی کمد گرفتم ولی تخت نه، اتاق خوابمون کوچیکه تخت خودمون بزور توش هست، اون موبقع که سیسمونی اوردم هیچی نگفت که چرا تخت نیست حالا دیروز میگه باید پشه بند بگیریم اونم با لج، حواست نبود همون موقع بگیری گفتم نه من اصلا پشه بند به ذهنم نیومد حالا یکی میگیریم قیمتی نداره امروز رفتم بیرون دیدم سی تومنه گرفتم غروب که اومد خونه گفتم پشه بند گرفتم گفت تو برا چی گرفتی؟ من به خواهرم پول دادم که بگیره گفتم برا چی به خواهرت گفتی به خودم میگفتی زشت شد منو ضابع کردی خلاصه این باعث شد دعوا شد شوهرم بد تصبی میشه گفت نه تو میخواستی بگیری سه ماه پیش میگرفتی هیچی دیگه افتضاح شد رفت تموم وسایل بچه رو ریخت بیرون درهای کمدشو شکست وسیله های بچه همه رو شکست که چهار تا پلاستیک خریذی منو منت نکن تخت نخریدی حالا من باید بخرم این وسط منم چند تا زذ سرشو زد به در و دیوار بعنی مثل سگ ترسیده بودم میگه جمعه بابات اینا اومدن همه این وسایل و اتیش میزنم خودمم با تفنگ میزنم نمیزارم به بیمارستان بکشه نمیدونم چیکار کنم بابام اینا بیان قیامت میشه اخرش یکی میمیره این وسط چیکار کنم

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یه روانشناس خوب میشناسم.خواستی بیا پیغام بده شوهر مریضت رو بهش معرفی کنم چندصد جلسه باهاش صحبت کن ...

روانشناس چیه مگه قبول داره اشنبله میکنه

شوهرت خیلی وحشیه واقعا با عرض معذرت

حتمی خانوادش پرش میکنن

این چ وضعشه بخاطر یه تخت

شوهر منم وقتی خانوادش راجب پدرمادر من بد میگن پیشش خیلی عصبی میشه

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
یه بهونه جور کن بگو نیان...ایشالا ک ب خیر بگذره

چیکار کنم چی بگم؟ میبفهمن یچیزی شده رفته مادرش و خواهرش اورده اونارم با خبر کرده اصلا مگه میشو خرف زد میخاست خودشو پاره کنه انقد ترسناک شده بود 

2706