2726
عنوان

اگه شوهرتون ازتون بخواد هی به مامانش زنگ بزنید احوالش بپرسید

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 112 پست
من اینکارو انجام دادم.رو زندگی من که تاثیری نداشت . چون هیچوقت نمیرن به پسرشون بگن.واااییی همچین حر ...

آره از منم اگه بفهمن خوشحال میشن. که به خاطر اونا باهام دعوا میکنه. میدونم عمش نتونست برام کاری کنه اما تو عصبانیت نفهمیدم بخدا. پشیمونم هستم آبروش رفت. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
چون مادر شوهرم و پدر شوهرم ازش طرفداری بیجا میکنن به اون زنگ زدم الان پشیمونم از کارم ولی یعنی شوهرم ...

نه اتفاقا تلنگری هس ک بدونه خیلی ناراحتین..بهش بگو دفعه ی بعد جدی تر برخورد میکنم و قهر میکنم و...اگه دوستتون داشته باشه ک دیگه تکرار نمیکنه اما اگه از خداش باشه ک قهر کنین و طلاق بگیرین بازم رو میشه براتون اونوق طرفتون رو خوب میشناسین..بابای من همیشه میگه اگه میخای کسی رو خوب بشناسی بهش ضربه وارد کن و ناراحتش کن..اونوقته ک خودشو نشون میده

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته اما گاهی پیش میاد متاسفانه. 

هیجکس جز شما دونفر نمیتونه کمکتون کنه..و البته مشاور خوب..ن از این در پیتیا

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2728
آره از منم اگه بفهمن خوشحال میشن. که به خاطر اونا باهام دعوا میکنه. میدونم عمش نتونست برام کاری کنه ...

بفهمه عمه ش.

اگه به هیچکودوم از فامیلاش نگی.چند سال دیگه دعواها بالا بگیره خدا نکرده فک میکنن پسرشون پیغمبر زاده بوده.بهتره بدونن اتفاقا.منکه اعصابم خورد شه.میرم بهشون رفتارای بدشو میگم.فک نکنن که بله پسرمون دسته گله

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اتفاقا تلنگری هس ک بدونه خیلی ناراحتین..بهش بگو دفعه ی بعد جدی تر برخورد میکنم و قهر میکنم و...اگ ...

آره حرتون درسته من امشب تو دعوا خیلی بهش گفتم دیگه خسته شدم بسهامانمیفهمه خواستم یه تلنگری باشه بدونه چقدر خستم دیگه نمی‌فهمم بله حرف باباتون درسته. یه خانومی زندگیشو میخواست شوهرش خیانت کرده بود بعد تاپیک زده بود که رفته خونه باباش و شکایت کرده شوهرم گفته چون آبرومون رفته طلاقت میدم بهش گفتم بهانه جون اگه تو رو میخواست با حفظ زندگیتون دوباره آبروشو به دست می‌آورد با طلاق که بیشتر ابروتون رفت. 

بفهمه عمه ش. اگه به هیچکودوم از فامیلاش نگی.چند سال دیگه دعواها بالا بگیره خدا نکرده فک میکنن پسرشو ...

آره بار آخرم بود این عمشم قبلا وساطت کرده بود و گفته بود اگه مشکلی پیش اومد و خیلی اذیتت مرد به ما زنگ بزن که الان خیلی وقته همش جنگ اعصاب داریم خواستم یکم به خودش بیاد تو عصبانیت زنگ زدم و همین دعوا اخریو گفتم عمش گفت انتظارش بیحاست تو تعهد نداری بزنگی مادرشوهرت. 

هیجکس جز شما دونفر نمیتونه کمکتون کنه..و البته مشاور خوب..ن از این در پیتیا

مشاور خوب از کجا پیا کنم زن بهتره مشاور باشه؟ 

آره حرتون درسته من امشب تو دعوا خیلی بهش گفتم دیگه خسته شدم بسهامانمیفهمه خواستم یه تلنگری باشه بدون ...

برا همینه ک میگم قهر نکن..چون اگه قصدت ترسوندن و ادم کردن باشه ک تو خونه ات بیشتر اثر داره چون اگه بری ممکنه اصلا  دنبالت نیاد و بخاطر غرورش کوتاه نیاد هرچند ک باطنا بخاد برگردین...بعدشم این فکر اشتباهه ک فاصله خوب میکنه رابطه رو..نه خوب نمیکنه بلکه یکم دلتنگی میاره ک باعث میشه طرفین دوسه روزی خوب باشن بعدش همون آش و همون کاسه میشه...

حالا  حرص نخور.همه جا هست ازین بحثا.خودم بدترما.

ولی حرص خوردن فقط خودتو از بین میبره.

سعی کن به خودت آرامش بدی.

مگه پدر مادرا چند سال زنده ن.همش گذراس.

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا  حرص نخور.همه جا هست ازین بحثا.خودم بدترما. ولی حرص خوردن فقط خودتو از بین میبره. سعی کن ...

عذاب وجدان دارم به خاطر کار آخری که کردم باین که خیلی رفتارای بد باهام کرد. مجبور شدم تازگی خیلی اخلاقش بد بود که زنگیدم عمش هی دارن خودمو میخورم. 

مشاور خوب از کجا پیا کنم زن بهتره مشاور باشه؟ 

اصلا ربطی ب زن بودن و مرد بودنش نداره..البته اگه شوهرتون حساسه بهتره زن باشه..سرکار خانوم عراقی خانوم اعظم خیابانی خیلی خوبن..البته هزینه شو نمیدونم اما خانوم عراقی ی کانال ب اسم مشاور ریحانه بهشتی تو تل گرام داره خیلی خوبه کلی سوال پاسخ هس رایگانه میتونی جست کجو کنی شاید سولر شبیه سوالت باشه اگه هم نبکد میتونی بری قسمت دریافت سوالات  سوالتو بفرستی براشون..نوبتت ک برسه جوابتو نیذارن تو کانال.البته اسم وفامیل ننویس تو سوالت

برا همینه ک میگم قهر نکن..چون اگه قصدت ترسوندن و ادم کردن باشه ک تو خونه ات بیشتر اثر داره چون اگه ب ...

آخه روهامون خیلی تو روی هم باز شده یه مدت دور باشیم قدرمو یکم بهتر بدونه فکر کنیم یکم میدونم طاقت نمیاره. 

عذاب وجدان دارم به خاطر کار آخری که کردم باین که خیلی رفتارای بد باهام کرد. مجبور شدم تازگی خیلی اخل ...

ول کن بیخیال شو بذار یکم فامیلاش بدونن ک همیشه عروس بد نیس

اصلا ربطی ب زن بودن و مرد بودنش نداره..البته اگه شوهرتون حساسه بهتره زن باشه..سرکار خانوم عراقی خانو ...

اینا که گفتی اصفهانن؟ میخوام یکی باشه یکم روحیات زنو بهتر درک کنه آخه شوهرم حرفاش با یه زن خیلی بده. 

2706