2733
2734

و شما همچین عادتی نداشته باشید اما اون مثل وظیفه به عهدتون بذاره وقتی بهش میگید چرا تو نمیزنی بکه وظیفه عروسه نه داماد 

وقتی میگی چرا اونا به من زنگ نمیزنن بگه فقط تو باید بزنی و همچین انتظارهای یه طرفه ای واسه خانوادش داشته باشه. 

چیکار میکنید؟ 

دیگه خسته شدم از بس بهم گفته زشته زنگ نمیزنی امشبم بهم گفت شعور نداری یه زنگ بهم بزنی فقط میای میخوری. برام سنگین تموم شد 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

به منم همسرم زیاد میگه همیشه ام بهانه میارم ولی با تندی باهام برخورد نمی کنه بهشم گفتم حرف خاصی ندارم با مادرش بزنم خب حوصلم سر میره چی بگم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کی گفت میای مخوری فقط؟؟؟؟

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
ولش کن حالا یه زنگ بزن یه مدت بگذره از ذهنش می افته 

زدم عزیزم ولی نباید وظیفه بدونه که اگه نزنم هی بهم بگه خجالت بکش. 

جلو شوهرت زنگ بزن 

وقتیم نیست باز خودت از طرف خودت زنگ بزن تا بفهمن اجبار شوهرنیس

ی احوال پرسی چیزی نداره

منم زنداداشم این عادتو داره ومامانم خیلی ناراحته با اینکه همه جوره باهم خوبن ولی

توقع داره که زنگ بزنه وحالی بپرسه

مث مادرا خودتون

2738

خ بهش بگو اگر میخواد اونم باید تماس بگیره. اگر تماس گرفت تو هم تماس بگیر

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

چه حرف زشتی زده!! 

من باشم اصلاااا جواب شوهرمو نمیدم ، کل کل نمیکنم که چرا تو زنگ نمیزنی و فلان. اگه مرد منطقی ای باشه راحت توضیح میدم که من اخلاقم اینجوری نیست. اگه زیاد منطقی نباشه میگم باشه زنگ میزنم بعد بهانه میارم که یادم رفت یا سرم شلوغ شدو ... 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
خ بهش بگو اگر میخواد اونم باید تماس بگیره. اگر تماس گرفت تو هم تماس بگیر

خب گفتم که میگه دو طرفه نیست داماد رنگ نمیزنه فقط عروس باید بزنه خودخواه بدم میاد

واس منم یمدت هی گیرمیداد میگف دوس دارم عروسم بهم ز بزنه شوهرمو مینداخت ب جونم 

منم میزدم  احوال میپرسیدم 

بعد دیدم نه ،یطرفس و فقط دوس داره من بزنم 

منم دگ نزدم 

الانم یوقتا  شوهرم میگه ب مامان ی ز میزدی ی حال احوال میکردی میگم چن دفه ز زدم خونه نبوده و تمام 😑

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
2706