2726
عنوان

دعوای مامانم و مادر شوهرم

752 بازدید | 25 پست

مامانم و مادر شوهرم خیلی با هم خوب بودن جوری که انگار بند نافشون بهم گره خورده بود البته این حرفی که من میزنم مال حداقل 10.12 سال پیشه تا یک سال و دو ماه پیش که عقد من با پسر دوست مامانم بود

اوایل ازدواج منو شوهرم همه با هم خوب بودن

اما کم کم رفتارای مامانم نسبت به مادر شوهرم و رفتارای مادر شوهرم نسبت به مامانم و من تغییر کرد گذشت و گذشت تا اینکه در حال حاضر 3 تا دعوای حسابی با هم دیگه کردن و منو شوهرمم اصلاً دخالت نکردیم الان اگه هم دیگه رو ببینن میخوان همو بکشن اما اینم بگم که منو شوهرم هیچ تقصیری نداریم من میترسم از اینکه شوهرم ولم کنه

اما داریم کم کم بخاطر همین بحث و جدال مامانش و مامانمو از هم سرد میشیم اون یه چیزی پشت سر مامانم به من میگه و منم نمیتونم جواب ندم حتی یکی از دعوا هامون رو تو تاپیک قبلیم نوشتم

چیکار کنم مامانم و مادر شوهرم با هم خوب بشن تا گند نزنن به زندگیه منو عشقم؟

مرحله اول اینکه 

باهم حرف بزنید که دعوای اونا روبه هیچ وجه وسط زندگیتون نیارید اگه تونستید اینکارو کنید وافسارزندگیتونو دستتون گرفتید کم کم میتونید دوتایی اوناروباهم اشتی بدید

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ دخالت نکنین اصلا.مادر شوهر من عممه یعنی مادرشوهرم خواهرشوهر مادرمه چه شود 😒قبل ازدواج ما اینا کارد و پنیر بودن چون مادرم خیلی اذیت می‌کرد البته مادرم کمی ازون نداره.وقتی فهمیدن ما می خوابم ازدواج کنیم واویلا شد هردو خانواده مخالف بخصوص که قرار بود طبقه بالای خونه عمم بمونم.الانم بعدازدواج ما بهم میرسن فقط بحث و متلک هرگز دخالت ندادم مادرم میگه تو بی احساسی یه بار ازمن طرفداری کن میگم ربط نداره به من شوهرم پشت مادرم بگه میگم این موضوع به ما ربط نداره.خیلی باید سیاست وقدرت داشته باشی والا زندگیت میره رو هوا

2706