2737
2734
عنوان

😈خاطره ازجن😈لطفآ افرادتنها وباردار واردنشن⚠⚠⚠⚠⚠

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ک ترسناک تر حرفای استارتری

چرا🤪

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2731

مم فقط عنوانو خوندم میترسم بقیشو بخونم فقط اومدم بگم من ی بار همینجا تاپیکی خوندم راجب جن الان ۲ هفتس نمیتونم شبا بخوابم و میترسم ! لطفا این چیزارو نگین 😕من بار قبلیم اتفاقی وارد اون تاپیک شدم 

جن ها هم ب هیچ وجه اجازه ورود ب دنیای انسانهارو ندارن تامام 

مم فقط عنوانو خوندم میترسم بقیشو بخونم فقط اومدم بگم من ی بار همینجا تاپیکی خوندم راجب جن الان ۲ هفت ...

منم مثل شما شدم نمیدونم چرا تازگیها همه یکی درمیان تاپیک جنی میزنن😞

منم مثل شما شدم نمیدونم چرا تازگیها همه یکی درمیان تاپیک جنی میزنن😞

چمیدونم توهم زدن ! اخه خدا خودش گفته جن ها حق ورود ب دنیای انسانهارو ندارن اینجا هرکی در خونشو باد میبنده میگن جن بوده منم پ شمام میریزه 

2738
بله

حرف شما کاملا درسته. اما من متوجه نشدم چرا من رو مخاطب قرار دادی؟ 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اره

خب پس اینم بیماری نیست یه بیمار چجور میتونه ایندا پیش بینی کنه

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
عزیزم فک کنم سوء تفاهم شده🌷

عیب نداره فدای سرت 

من فکر میکنم منو اشتباهی ریپلای کردی 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !