2726
عنوان

بند ناف بچم😢توروخدا کمک😣

| مشاهده متن کامل بحث + 2082 بازدید | 36 پست
منم روز پنجم بردن بچمو حموم بند نافش افتاد ولی زیرش همینجور تازه مونده بود رفتم دکتر بهم گفت تا چهار ...

الان خوابید فردا عکس میگیرم حتما میذارم ببین.

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
منم روز پنجم بردن بچمو حموم بند نافش افتاد ولی زیرش همینجور تازه مونده بود رفتم دکتر بهم گفت تا چهار ...

اون عکس اول رو نگاه کن.از تو گوگل برداشتم.اونجوری مونده تهش.دستم رفت یه دره برداشته شد.زیرش خونابه داد سریع گذاشتم روش و لباسشو پوشوندم

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر بچم گفته بود و الان نافش خیلی هم تمیزه... یه خانم دیگم گف اگه دقت کنید

آخه من خودم زدم کندمش😣

زخم نیس که. میگه سیاه شده. گوشت اضافه اورده

اون سیاهی که میگی کنده شد با دستم.زیرش زخم شد😑

2728
نه بابا. تو نافش به اندازه یه عدس. ی روزه خشک میشه

وقتی دکتر به من گفت نزدیک بود شاخ دربیارم خودم از این مامانای حساسم حخخ بد دو روز کلنجار اینکارو کردم وناف کم کم جمع شد 

به هیچکس پیشنهاد این کارو نمیدم چون بچه منو متخصص دید تجویز کرد ممکنه مشکل شما فرق کنه اسی عزیز

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت