2726
عنوان

بند ناف بچم😢توروخدا کمک😣

2082 بازدید | 36 پست

بند نافش خشک شد و روز ۶ افتاد.

الان ۱۰ روزشه 

اون ته بند ناف که اندازه ی یه نخود داخل ناف میمونه و سیاه هست هنوز نیفتاده .امشب اومدم بشورم پایین تنه رو دستم رفت زدم اون سیاهی ته ناف بلند شد..زیرشو نگاه کردم آب زرد پس داد و کمی خونی شد .دقیقا چیزی که گفته بودن که مواظب باشید خودتون نکنید و بذارید خودش خشک بشه بیفته😣😢😢😢😢

چیکار کنم؟ اون قسمت که بلند شد یه ذره ،دوباره گذاشتم روش و کامل نذاشتم کنده بشه.دوباره جوش میخوره تا خودش خشک بشه؟ 

کسی بوده نوزادش اینجوری بشه؟ 

خدایا عفونت نکنه🙁

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخی  عزیزم طفلی دردش نیومد؟ ببرش دکتر پماد بهت بده که زود خشک بشه

نه 

کاری نکرد

طبیعی هست که اندازه ی یه نخود ته نافش مونده؟

آخه بند ناف که خشک شد سیاه شد و افتاد .ولی ته ناف موند این یه ذره.که من الان دستم خورد کنده شد یه ذره ای

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

منم روز پنجم بردن بچمو حموم بند نافش افتاد ولی زیرش همینجور تازه مونده بود رفتم دکتر بهم گفت تا چهار روز یه ذره نمک بریز روش در کمال ناباوری اون تازگی از بین رفت و خشک شد😊 

درمورد شما که میگی سیاهه تجربه ای ندارم عزیزم ببر بهداشت نشون بده 

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
2706