1464
1459
عنوان

بند ناف بچم😢توروخدا کمک😣

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 36 پست
ترس بابا چیزی نیست که من داداشم ۲۳ سالشه پارسال اون ته مونده نافش درومد 😆😆😆😆

آخه گناه داره 

خودم روی جزییات بدن و ..حساسم 

ته نافش تمیز و خوب باشه😥

بعدا نگه بخاطر مراقبت بد تو بود😑

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

منم روز پنجم بردن بچمو حموم بند نافش افتاد ولی زیرش همینجور تازه مونده بود رفتم دکتر بهم گفت تا چهار ...

بفرما... خانمها شدن مدافع نی نی. بابا دکتر گغته

لطفا پست مرا نپسندید... این همه پستای خوشگل هست. برید اونارو بپسندید😞
آخه گناه داره  خودم روی جزییات بدن و ..حساسم  ته نافش تمیز و خوب باشه😥 بعدا نگه بخاطر ...

دکتر بچم گفته بود و الان نافش خیلی هم تمیزه... یه خانم دیگم گف اگه دقت کنید

1436

گوشت اضافه نیست که میگه آب زرد و خون اومده از نافش چون خیسه با خون احتمالا عفونته نباید چیزی بزنه بهش مخصوصا نمک بتادین هم دکتر توضیه نمیکنه حتی 

یادم میاد بند ناف پسرم که میخواست بیفته دکتر میگفت فقط الکل بزن نه چیز دیگه 

گوشت اضافه نیست که میگه آب زرد و خون اومده از نافش چون خیسه با خون احتمالا عفونته نباید چیزی بزنه به ...

خب چون دست زده بهش کنده شده از زیرش اومده... بازم دکتر باید تشخیص بده

1447
منم روز پنجم بردن بچمو حموم بند نافش افتاد ولی زیرش همینجور تازه مونده بود رفتم دکتر بهم گفت تا چهار ...

الان خوابید فردا عکس میگیرم حتما میذارم ببین.

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

اون عکس اول رو نگاه کن.از تو گوگل برداشتم.اونجوری مونده تهش.دستم رفت یه دره برداشته شد.زیرش خونابه داد سریع گذاشتم روش و لباسشو پوشوندم

دکتر بچم گفته بود و الان نافش خیلی هم تمیزه... یه خانم دیگم گف اگه دقت کنید

آخه من خودم زدم کندمش😣

زخم نیس که. میگه سیاه شده. گوشت اضافه اورده

اون سیاهی که میگی کنده شد با دستم.زیرش زخم شد😑

نه بابا. تو نافش به اندازه یه عدس. ی روزه خشک میشه

وقتی دکتر به من گفت نزدیک بود شاخ دربیارم خودم از این مامانای حساسم حخخ بد دو روز کلنجار اینکارو کردم وناف کم کم جمع شد 

به هیچکس پیشنهاد این کارو نمیدم چون بچه منو متخصص دید تجویز کرد ممکنه مشکل شما فرق کنه اسی عزیز

در راه رسیدن به هدف ...😍🙃
1474
وقتی دکتر به من گفت نزدیک بود شاخ دربیارم خودم از این مامانای حساسم حخخ بد دو روز کلنجار اینکارو کرد ...

بله منم گفتم دکتر ببینه حتما