2733
2734

من امشب شوهرم رو می بخشم بخاطره اینکه  اعتیاد پیدا کرد و به من دروغ گفت و من و آزار داد...بخاطره تهمت هاش ...بخاطره تو هین هاش  می بخشمش. بخاطره فحش های ناموسیش ...فحش به مادر پدرم می بخشمش....بخاطره اینکه خونه ای که با هزار بد بختی خریدیم و از هزار تا آرزوم‌گذشتم سند و به اسم خواهرش گذاشت و بنام خودش نزد.من چه تو زندگیش باشم چه نه می بخشمش 

من خواهر شوهرنو می بخشم بخاطره دخالت هاش...بخاطره رییس بازی هاش...بخاطره اینکه می دونست با چه بد بختی اون خونه رو خریدیم ولی بازم گذاشت بنام خودش باشه و باعث هزاران دعوا شد....من می بخشمش بخاطره دردی که به قلبم داد...بخاطره فحش هایی که بخاطرش خوردم...بخاطر تهمت هایی که جلو روم بهم زدن .که تومهریه میگیری یا مسائل مالی شوهرت بتو ربط نداره و کلی حس بد من می بخشمش

من پدر همسرم رو می بخشم بخاطره تلخی ها ی اول عروسی...بخاطره اینکه گفتم‌پسرت مستقل نیست بزارید زندگی کنیم گفت برو طلاق بگیر اگه می تونی یا روزی که من نامزد بودم جلو خودم به شوهرم گفت هر کی پرسید زنتو از کجا پیدا کردی بگو اط خیابون

من دختر عموم رو می بخشم بخاطر بدی که بهم کرد

من امشب همه ی آدم هایی که بهم کردن رو می بخشم

خدایا منو ببخش اگه منم گناهی کردم

شما هم بنویسید....ببخشید....سبک بشید....انرژی خوبش بر میگرده تو زندگیتون

من خدا نیستم. غفار الذنوب نیستم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

فقط سر پل صراط...

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

من هیچکدومو نمیبخشم چون آزارهایی که بهم رسوندن هنوز آثارش تو اعصابم دیده میشه

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2706