2737
2734
عنوان

روز بزرگداشت شهریار

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 55 پست
بعضی شعرهای معروفش اشکم رو سرازیر میکنه ینی از بن جگر میسوزم خدا رحمتش کنه

آره واقعا...اونقدر خودش سختی کشیده و با سوز دل شعر گفته که  شعرهاش اشک آدمو درمیاره...فردا میرم سر مزارش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واقعا...اونقدر خودش سختی کشیده و با سوز دل شعر گفته که  شعرهاش اشک آدمو درمیاره...فردا میرم ...

خوش به سعادتت میتونی بری

سالی یه بار میرم مرند اما گذرم نمی افته به تبریز .کسی هم نمیبره .گاهی وقتا بد جوری میزنه به سرم که ایکاش بتونم یه سر به تبریز برم سر مزارش.

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 
2731
خدا رو شکر که افسرده شدن..برن بمیرن جفتشون....حیف دخترامون نبود دستی دستی بدبختشون کنیم     ...

خیلی نامردیت طفلکی ترامپ می خواست خودش رو از بالای کاخ سفید بندازه پایین من نزاشتم😭😭😭😭

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
خوش به سعادتت میتونی بری سالی یه بار میرم مرند اما گذرم نمی افته به تبریز .کسی هم نمیبره .گاهی وقتا ...

عزززززیزم ایشالا میای حتما یه روزی😊😊😊 از طرف شما هم یه فاتحه میخونم سر مزارش حتماااا

آره واقعا...اونقدر خودش سختی کشیده و با سوز دل شعر گفته که  شعرهاش اشک آدمو درمیاره...فردا میرم ...

اگه میشه از طرف منم واسش فاتحه بخون.

بگو خیلی دوسش دارم .شعراش تسکینه واسم.

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2738
خیلی نامردیت طفلکی ترامپ می خواست خودش رو از بالای کاخ سفید بندازه پایین من نزاشتم😭😭😭😭

وا چرا نذاشتی؟؟؟؟ اصلا همه اینا نقشه بود...میخواستیم عاشق دخترامون بشن آخرش که به وصال نرسیدن خودکشی کنن...قرار بود اگه این نقشه عملی بشه درجه سرلشکری به دخترامون بدن!!!...کاری که 40 سال ایران نتونست با امریکا بکنه دوتا دختر نوشکفته!! ما داشتن انجام میدادن که تو نذاشتی به هدف برسیم...ای خائن😅😅😅😅😅😅

وا چرا نذاشتی؟؟؟؟ اصلا همه اینا نقشه بود...میخواستیم عاشق دخترامون بشن آخرش که به وصال نرسیدن خودکشی ...

خیلی باحالی😀😀😀😀😁😂😂 فقط دخترای نو شکفته 

وای نگو از دلخونین پوتین ...گفته همین فردا هواپیما هارو می‌فرسته😐😐😐

خیلی باحالی😀😀😀😀😁😂😂 فقط دخترای نو شکفته  وای نگو از دلخونین پوتین ...گفته همین فردا هواپ ...

پوتین فعلا بره پوتینهای ترامپو واکس بزنه 😅😅 هواپیما اینا بفرسته آب تو دل دخترای ما تکون بخوره بقیه خواستگارای دخترامون رو میفرستیم مسکو رو روی سرش خراب میکننااا😅😀😅😀😅 .. بهلول و چنگیز و فِری سبیل!! و تیمور پلنگ! اسی قُلُمبه!! و شیرمَمَد😅😅😅😅 

پوتین فعلا بره پوتینهای ترامپو واکس بزنه 😅😅 هواپیما اینا بفرسته آب تو دل دخترای ما تکون بخوره بقیه ...

انصافاً عجب خاستگار دارن یکی شون شوهر آدم بشه آدم دیگه غم نداره که ترامپ ناو جنگی می‌فرسته ها اگه دختر ندین

2706