2733
2734
عنوان

یه نصیحت برا عروسا 😩😕🤚🏻

963 بازدید | 77 پست

لطفاا تااخر بخونین😘😘

عروسای نازنین ک تازه شوهر دار شدینننن 😊😊😘🥀🥀

این حرفو برا خودتون دارم میگم وقتی میرین خونه مادر شوهر به ظاهر محترمتون (هیچچچچچ مادر شوهری فرشته نیست😕)انقد کار نکنین و خودتونو نکشین 😊الان کلتون بوی قرمه سبزی میده داغین نمیفهمین بعد ی مدت کار کردن میشه وضیفت 

یه روزم ک حال نداشته باشی 

کلی ازت تلبکار میشن ک چرا وضیفتو انجام نمیدی😐😐

من خودم همیشه براشون کار میکردم ازم خیلی انتظار داشتن ولی جاریم اصلا دس ب سیا سفید نمیزد هیچ انتظاری هم ازش نداشتن😒

الان خیلی وقته ک دیگ منم کار نمیکنم انقد لجشون در میاد 😁

ولی بالاخره عادت میکنن ولش بابا بیاین این طرز فکرو ازبین ببریم اینکه کار وظیفه عروسه 

این فقط یه لطفه😉😉

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐

امروز مهمون داشتن خواهر شوهرم رف اشپز خونه میوه و اینا بیاره منم از اولش نشسته بودم و یه بارم پانشدم خواهر شوهرم فک میکرد حواسم بهش نیس اروم گفتش ک نگاش کن چه نشسته😒😒

منم مستقیم نگاش کردم با یه لبخند پامو انداختم رو اون یکی پامو ذل زدم تو چشاش یه گاز بزرگ از شیرینی زدم

انقد دلم خنک شد ک نپرس حقشونه دیگه پررو شدن بسه شونه😒😒😉😉😉😁😁😁😁😁😁😁😁😁😆😆😆

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما درچه حد کار میکنین خونه مادر شوهر؟

2738
طلبکار

اشتب شد😆🤚🏻

2706