2737
2734
عنوان

اخلاق بد همسرم...

1138 بازدید | 52 پست

ما مردم ایران عادت کردیم به ناله دست خودمونم ....

اتفاقا دست خودمونه ....

یک ماه با همسرت می گی و میخندی همین که بحثتون می شه فوری میای آه و ناله کردن ....

یه راه غلط رو تکرار میکنید و به هم انتقال می دین  انرژی منفی موج میزنه و منتقل میشه شوهرم فلانه مادرشوهرم بیساره و... اگر یک نفر رابطه خوبی هم داشته باشه به خاطر یک حساسیت نادرست شما یاد میگیره که حتما اون هم باید حساس باشه ... و زندگیش رو تلخ می کنه 

مخاطب همه نیستن ناراحت نشید ولی از هر ده تا تایپک نـُه تاش از غم و غصه هاتون خوب مارو تو شادی ها و روش های درست همسر داری و تجربیات قشنگتون هم شریک کنید ....

با یک گل بهار میشه اگه هر کسی خودش رو یه گل تصور کنه و برای شکوفاییش تلاش کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم قبلا مثل شما فکر میکردم ولی الان فهمیدم اون موقع نفسم از جای گرم بلند میشده 😐

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
منم قبلا مثل شما فکر میکردم ولی الان فهمیدم اون موقع نفسم از جای گرم بلند میشده 😐

😌خوب امیدوارم من به این نتیجه نرسم متوجه ام زندگی سختیای خودش داره ولی قبول کن بوی عطر خنک از روی پیراهن حس خیلی بهتری بهت میده تا بوی پیاز  از دهن همون فرد انرژی مثبت و منفی همون حسی که تو زندگی با یحرف یا عمل تو هم دچارش میشی دقیقا مثل همین بو که گفتم

2738

اتفاقا من بارها برام مشكلاتي پيش اومده خواستم بيام درد و دل كنم ولي دو تا دليل داشتم كه نتونستم يكي اينكه اون موقع دل و دماغشو نداستم و بيشتر استرس و فكر و خيال نذاشته 

دوم اينكه هي گفتم اينا كه شوهر منو نميشناسن شايد يه راهي حرفي چيزي بگن رابطمون تحت تاثير قرار بگيره بدتر بشه ، چون تو لحظه ي ناراحتي ادم همه ي بدي شوهرشو به زبون مياره چند بارم خواستم بگم خانما چطور تو ارن شرايط ناراحتي سريع ميان تاپيك ميزنن منكه اصلا از استرس نتونستم 

بعدم تو اون شرايط ادم تصميماتي ميگيره كه شايد بعدا پشيمات بشه ولي خرفهاي دوستان خيلي تو گرفتن تصميمش تاثير داره 

آرزوها پيله هايي در دل هستند كه با اميد پروانه اي ،بال گشوده و به سوي خدا اوج مي گيرند .

هیچ وقت به یمرد کامل اعتماد نکن

همیشه هم انتطار خیلط چیزا داشته باش

مردا جالب نیستن

عجیبن

وفاداری توشون کمه

ذات باید درست باشه

خیلیا میدونن یا شک کردن شوهرشون وفادار نیست

با سیلی صورتشونو سرخ نگه میدارن

یا بخاطر ابرو یا بچه ها

یاد بگیر قبل شوهرت خودتو دوست داشته باشی

مردا وفادار نیستن

خودتونم خوب میدونید

ذاتشونه

خب اگه بوی پیاز اینقدر شدیدتر بود که بوی عطر خیلی کم به مشام میرسید چی ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
خب اگه بوی پیاز اینقدر شدیدتر بود که بوی عطر خیلی کم به مشام میرسید چی ؟

تو اگه کسیو بخوای بوش هرچی باشه دوست داری بوی سیگارش تنش هرچی

ولی اگه کسی و نخوای بهترین عطرم بزنه ازش بدت میاد

فقط عشقه که دیدگاهتو تغییر میده

2706