2737
2734
عنوان

طرح ناخن چشم نظر...

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 68 پست
خدانگفته کافری گفته فلان گناه فلان عداب فلان گناه فلان تنبیه بلا تشبیه مث مادری که برای هر خطایی ی ت ...

الان کی ب حق الناس بها میده دور و اطراف خودتو چک کن دو دوتا کن میبینی واقعیت چیز دیگه ای هستش این چیزا شاید تو همون کتابا مونده باشه دیگه هیچکس بهش عمل نمیکنه شاید صدتا یکی ک اونم باز خیلی وقته من ندیدم،من ب حرفهای شما احترام میذارم چون هرکس یه جور زندگی میکنه و خوب و بد ودرست وغلط زندگیشو میتونه از هم تشخیص بده اما واقعیت الان چیز دیگه ست واقعیت الان همین حق الناس هستش ک ب گردن همه ماست چون هیچ انسانی نمیتونه تواین دوره انقدر پاک ومبرا باشه ک حق الناسی ب گردنش نباشه دینی ب گردنش نباشه پس انقدر سخت نگیر ب خودت خدا بزرگتر و بخشنده تر از اون چیزی هستش ک فکرشو میکنی انقدر خودتو از هرچیزی محروم ومنع نکن خدا خیلی بخشنده ست بزرگترین گناه هارو میبخشه ناخن و زیبایی ک جای خود داره.شبتون خوش

نمیدونم عزیزدلم من درشرایط شما نیستم و نمیتونم قصاوت کنم چه بسا منم جای شما بودم همین کارو میکردم&nb ...

من همه چی رو در حد خودش نگه میدارم و هیچوقت کاری نمیکنم ک جلب توجه بشه و خدا خودش شاهده ک هیچوقت باعث گناه نشدم من نمازم میخونم روزه میگیره قرآن میخونم اما ب زیبایی خودمم اهمیت میدم چون الان همین کارا همین چیزای کوچک با مقایسه کردن خانما ازهم شده معضل زندگی من وامثال من امیدوارم هیچوقت تو زندگیتون ب این مشگل برنخورید ک مقایسه بشید چون خیلی ناراحت کننده ست خیلی همش احساس کمبود میکنی تو خودت همش درحال مقایسه خودت با بقیه میشی اصلا وسواس فکری میگیری،حتما دعاتون میکنم شما هم خانم مقید خوبی هستین هم معلومه حسابی ب این چیزا غیرت دارین شما هم ازته دل منو دعا کنید خیلی حال دلم خرابه خیلی ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همه چی رو در حد خودش نگه میدارم و هیچوقت کاری نمیکنم ک جلب توجه بشه و خدا خودش شاهده ک هیچوقت باع ...

من در بخشندگی خداوند شک ندارم و اتفاقا همیشه میگم اگه امید بخشش خداوند نبود از فرط گناهان زیادم و عاقبتم روزی هزار بار میمردم ولی امید بخشش هست  که جان تازه بهم میده برای ادامه راه 

بالاهم گفتم من جای شما نیستم وهیچ وقت قصاوت نمیکنم یا خدای نکرده  سرزنش وحتی گفتم اگر جای شما بودم شاید همین کاهارومیکردم و واقعا هم گفتم امیدوارم حرفامو باور کنید و بدل نگیرید 

ی روز  از سر نادانی ب کسی خورده گرفتم انسان شریفی بهم گفت کسی رو ب خاطر انچه هست قصاوت نکن چه بسا اون در محیط و جامعه و عقایدی که زندگی میکنه پوشیده ترین و بهترین باشه در پیشگاه خدا و تو در بین ادمهایی که هستی بدترین .من از اون روز یاد گرفتم که خداوند انقد عادل هس که هواسش هس ادما تو چه شرایطی چطور بودن وچه بسا تو جایی ک من الان هستم خداوند انتطارات بیشتری ازم داره ولی من کوتاهی میکنم و ب مراتب و ب یقین مرتبه ام درپیش گاه خداوند پایین تر از اون فرده  از اون روز تمام سعیم روکردم کسی رو قصاوت نکنم .

خیلی حرف زدم ببخشید خداوند ان شالله خودش پای تمام ارزوهان رو امصا کنه ب حق سیدالشهدا 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

سلام شما این دوستتون که تو کما بود چی شد؟ ازش خبری نشد؟؟   شوهرش چی کار کرد؟؟؟  خواهر شوهره رو نگرفتن؟؟؟   از کجا معلوم خودکشی بوده و پرتش نکردن پایین!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2731
سلام شما این دوستتون که تو کما بود چی شد؟ ازش خبری نشد؟؟   شوهرش چی کار کرد؟؟؟  خواهر شوهر ...

سلام عزیزم،نه خیلی ها شاهد دراومدن ک خودش خودکشی کرده بچه اشم بخاطر داروهایی ک بهش میزدن توحالت بیهوشی هم بوده قلبش تشکیل نشد سقط کردن گفته بودن میبرن اتاق عمل احتمال یک درصد از صد درصد زنده بودنش هست اما برادر و پدر نامردش رضایت دادن ک بره اتاق عمل خیر نبینن بیچاره لگنش شکسته بوده عفونت کرده بوده تو اتاق عمل باز میکنن بخاطر عفونت زیاد دقیقا دوروز بعد عمل ساعت دو شب تموم کرد انقدر داغونم اصلا انگار نبوده وجود نداشته عکسشو میبینم قلبم میگیره یه دل سیر گریه میکنم یا میرم امامزاده سر خاکش یکم دردو دل میکنم آروم میشم شوهرشم هیچ معلوم نیس کجاست میگن انگاری دیونه شده تو خودش نیس یکبارهم از پل جاده ساوه شنیدم خودشو پرت کرده پایین اما نمرده فقط دست وپاش شکسته اصلا اوضاع مادرش داغون اوضاع خواهرش داغون فقط برادر و پدر انگار این بیچاره وجود نداشته از کنارشون ک رد میشم حتی سلام بهشون نمیکنم همیشه هم لعنت میفرستم تو همین محرم انقدر نفرینشون کردم 

سلام عزیزم،نه خیلی ها شاهد دراومدن ک خودش خودکشی کرده بچه اشم بخاطر داروهایی ک بهش میزدن توحالت بیهو ...

آخی خیلی ناراحت شدم!!

می دونی هر چی حساب کنی واقعا هم خودکشی نیست فقط یه زنی بوده که به خاطر عشقش از همه چی گذشته تو اون شرایطی هم که کلی کتکش زدن اونم در حالی که حامله  و هورمون هاش به هم ریخته است! اصلا حال روحییه درستی نداشته!!!!

به سمت خودکشی هولش دادن وگرنه اونم پر شور زندگی بوده!!!  خیلی ناراحت شدم از اینکه زندگی یه زن بین تعصبات و بی فرهنگی آدم های اطرافش نابود شد!!!

خدایی چطوری می تونن خانواده شوهره وقتی یه زن و بچه رو به سمت مرگ هل دادن به زندگیشون ادامه بدن!!! چطور می تونن بچه هاشون ببوسن و براشون آرزوی خوشبختی تو دنیایی داشته باشن که خودشون کثیف و زشتش کرده اند!!!

نمی دونم شاید دوستت راحت شد از این برزخی که توش گرفتار بود از این آدم های نامرد اطرافش از خانواده ای که طردش کردن و از فامیل شوهری که نمی خواستنش!!!!

حالا زن اولیه می مونه و شوهری که دیگه رمقی برای زندگی نداره!!!!!  خودکشی مثل ترکیدن یه بمبه گرچه طرف می میره ولی ترکشش به همه اطرافیان می خوره!!!!   

خیلی تو فکرش بودم الانم برای آرامش روحش دعا می کنم!

ممنون که بهم خبر دادی!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
آخی خیلی ناراحت شدم!! می دونی هر چی حساب کنی واقعا هم خودکشی نیست فقط یه زنی بوده که به خاطر عشقش ا ...

من خودم محاله روزی یکبار واسش گریه نکنم مامانم میگه شاید یک سال بگذره بتونی فراموشش کنی اما فراموش نمیشه چون روز آخر خیلی دوست داشت باهم بریم بیرون هی زنگ میزد هی اصرار میکرد ایکاش میرفتم اصلا انگار همه چی دست ب دست هم داده بود تااین بیچاره بمیره باورت نمیشه چه حرفایی پشت سرش میزنن چندوقت پیش خودمو از حرص زدم گفتم خدا لعنتشون کنه پشت مرده هم حرف میزنن اصلا یه سری لباساش تو خونه ما هستش میومد پیشم میدادم می پوشید راحتی بود اونارو دلم نمیاد بندازم دور بوی تن خودش میده همیشه عطر کوچیراش میزد کل لباساش روسریش همون بو رو میده زن اول هنوز شهر پدرشه با اینکه بچه اش باید پیش دبستانی میرفت بخاطر وضعیت نا معلوم زندگیش هنوز خونه پدرشه و شوهر دوستم تو حال خودش نیس اصلا نمیدونن کجا میره میاد یکی میگه موادی شده یه سری ها میگن تو پارک میخوابه یه سری میگن مشروب میخوره همش مست حال اون بیچاره هم خوب نیس چند باری ب من زنگ زد بخاطر مشکلاتشون شوهرم گفت مسدودش کن تا زندگی ما هم ازبین نرفته خیلی دلم خونه اخه تو نمیدونی دوستم چقدر خوشگل بود چه هیکلی داشت چقدر مهربون وخانم بود چقدر با سلیقه و همه چی تمام بود 

آخی خیلی ناراحت شدم!! می دونی هر چی حساب کنی واقعا هم خودکشی نیست فقط یه زنی بوده که به خاطر عشقش ا ...

مرسی ک دعاش کردی خیلی بد کتکش زدن با اعصابش بازی کردن بهش نیش و کنایه زدن منم میگم چون باردار بوده قاطی کرده بوده دیده حریفشون نمیشه خودشو پرت کرده پایین اما چون خودکشی کرده اونم با بچه توشکمش همش میگم یعنی خدا میبخشه خیلی واسش نگرانم انقدر دعاش میکنم توروخدا شما هم دعا کن آمرزیده بشه فقط همین 

2738
من خودم محاله روزی یکبار واسش گریه نکنم مامانم میگه شاید یک سال بگذره بتونی فراموشش کنی اما فراموش ن ...

خدا بیامرزدش! گاهی اوقات حس می کنم اینهایی که تو این شرایط هستن اگه خودکشی نمی کردن توسط حرف و تهمت اطرافیان زجر کش می شدن!!!

شاید اگه شما تو زندگیش نبودی زودتر از اینها خودشو کشته بود!!!   پس خودت ملامت نکن  فشار زندگیش بیش از حدی بوده که با یه درد و دل با شما مسیر زندگیش عوض بشه!!!!  فقط برای آرامش روحش دعا کن!!

اتفاقا تو نت خیلی زدم ببینم خبری ازش پیدا می کنم تا عکسشو ببینم چیزی نبود!!  همین خوشگلیش باعث شد زندگیش چشم بزنن!!!!!