1464
1411

بچه ها میشه بیاین به این لینک؟https://www.ninisite.com/discussion/topic/3259014/کسب-درامد-اینترنتی

خاطره زایمانمبچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
1485
ن متاسفم نمیشه

😐😐

خاطره زایمانمبچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
آره من نمیدونم چرا بر و بچز اینقدر تحملشون کمه خو برین ی تاپیک دیگه سر بزنین و بعد برگردین  ز ...

اونو ولش کن...ببینید کی اینجاست بچه ها😅😅😅😅 دوست دختر قبلی برد پیت   تو از جنیفر هم قبلتری؟؟

1396
آره از جنیفر و آنجلینا هم قبلتر     اصن برد با من عشقو فهمید    

حیف قدر تو رو ندونست  خودش فهمیده چه جواهری رو از دست داده که نه جنیفر و نه آنجلینا نتونستن جاتو براش پر کنن😅😅😅😅

حیف قدر تو رو ندونست   خودش فهمیده چه جواهری رو از دست داده که نه جنیفر و نه آنجلینا نتونستن ج ...

آره دیگه بعدش افتاد ب التماس و گریه ولی محلش ندادم گفتم برو سراغ همون ایکپیریا

منم رفتم شوهر کردم ک دقش بدم  

1514