2726

دخترم میره اول 

شما چکارا کردید 

به منم بگید یه وقت چیزی از قلم نیفته 

راستی سرویس گرفتم برا دخترم ۸ماه ۲میلیون و هفتصد تقریبا ۸/۹کیلو متره از خونه تا مدرسه 

روپوشم گرفتم 

شماها چیکار کردید 

تو کیفاشون چی میزارید روز اول دوم مدرسه

منم پسر بزرگم امسال میره اول،هیچی دیگه لوازم تحریر رو ک خودشون لیست دادن تهیه کردیم،لباس فرمم ک یه ماه پیش اندازه گرفتن با کتاباش امروز گفتن رفتیم گرفتیم با گرمکن ورزشیش،یکشنبه هم ک جشن شکوفه ها دارن،کتاباشم دادم سیمی کنن همین

💗💗💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسر بزرگم امسال میره اول،هیچی دیگه لوازم تحریر رو ک خودشون لیست دادن تهیه کردیم،لباس فرمم ک یه م ...

به سلامتی عزیزم 

کدوم کتابارو سیمی کردی ؟

کتابا پاره نمیشن دست این وروجکا

2728

ما ک ۱ و ۷۰۰ پول سرویسش شد. لباس فرم و کیف و کفش گرفتیم.

یکشنبه جشن دارن اونجا کتاباش رو میدن و میگن برای تغذیه ش چی باید بذاریم. گفتن با لباس فرم و یه شاخه گل بیاد

یه وقتایی خودت رو بغل کن، بگو "دمت گرم این راه سخت و طولانی رو اومدی..."

دختر منم میره اول  خداروشکر خونمون نزدیک به مدرسه است  نیاز به سرویس ندارم   مانتو مدرسه کیف مدادرنگی سه تا دفتر مدادسیاه وقرمز تراش  پاک کن خطکش کتونی براش خریدم با بطری آب براش بزار کیک وآبمیوه بزار  دستمال یکشنبه میرن کلاس بندی کتاب هاشون هنوز ندادن

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
مدااد رنگی دفتر نقاشی یه دفتر مشق ساده مداد پاکن مداد تراش اب لقمه دستمال کاغذی

ممنون 

به سلامتی عزیزم 

من پارسال همش کیک میپختم پیش دبستانی بود دوست داشت دیگه خیلی هر هفته هر هفته خورد زده شد

شما چه خوراکی هایی میزارید

به سلامتی عزیزم  کدوم کتابارو سیمی کردی ؟ کتابا پاره نمیشن دست این وروجکا

ممنون و همچنین،همه ی کتاباشو دیگه ،سیمی باشه راحت تره با جلد طلقی،اونجوری ورق ورقم نمیشه 

💗💗💗

کتاب ها رو باید سیمی کنیم  نه عزیرم پاره نمیشه  دخترم پارسال پیش دبستانی بود سیمی کردم

دختر منم میره اول  خداروشکر خونمون نزدیک به مدرسه است  نیاز به سرویس ندارم   مانتو مد ...

به سلامتی عزیزم 

منم همه این کارارو انجام دادم 

مدرسه نزدیک خونه نعمته والا ‌

خوراکی بیشتر چی میزاری تو کیفش

وسایلش به جز دفترها ش همه رو خریدم روپوش هم خریدم فقط باید فردا دم پا پاچه شلوارشو درست کنم روز اول چون جشنه پذیرائی میشن گفتن تغذیه نزارم از روز دوم یه میوه یه کیک یه شیر یا لقمه هم براش می زارم 

ممنون  به سلامتی عزیزم  من پارسال همش کیک میپختم پیش دبستانی بود دوست داشت دیگه خیلی هر ...

برای شما هم مبارک باشه.موفقیتهاشو جشن بگیری

نون و پنیر سبزی

نون و پنیر و خیار

اسنک

پفیلایی که خودم درست کنم چون سرشار از اهنه

گندم برشته و شادونه و سویا و مغز میگیرم و توی پلاستیکای کوچیک بسته بندی میکنم

به سلامتی عزیزم  منم همه این کارارو انجام دادم  مدرسه نزدیک خونه نعمته والا ‌ خوراکی بی ...

پیش دبستانی بود  کیک وآبمیوه  یا کیک باشیر  میزاشتم  میوه هم هرروز میزاشتم

2706