2733
2734
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره .

421 بازدید | 27 پست

رفتم اپیلاسیون اولا که الان پاهام داره درمیاد خارش شدید همش زیر پوستی از بس پوستم روشنه و موهای پام مشکیه همش دون دون شده .پشتمم خارش پوستمم نازکه زیر بغلمو اپی کرده یکم کنده شده الان سیاه شد یه قسمت هایی .

لیزر نمیتونم برم باردارم .قبلا همه روش هارو امتحان کردم تیغ که فرداش درمی اومد موبر که مثل تیغ بود .حالم از خودم بهم میخوره همه بازوهام بعد اپی جوش زده. نمیدونم چیکار کنم.شوهرم خیلی حساسه .یعنی دوتا مو زیر ابرو دربیاد همش بروم میاره زیر ابروت دراومده حالم از خودم بهم میخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ راهی نداره لعنتی

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2731
2738

عزیزم منم سریع جوش میزنم ولی بعد اپیلاسیون باید روغن بچه بزنی و نری حموم تا چند ساعت بعد خوب روغن جذب شد بشور بعد پودر بچه بزن من خودم افتر شیو میزنم و اصلا نخارون اصلا 

2706