2737
2734
عنوان

میشه لطفاااا کمکم کنید :(

76 بازدید | 9 پست

من ادمیم که خیلییی مسائل رو سخت میگیرم و استرسیم و خیلی منفی فک میکنم 

خیلی شده که بعد از اینکه یه مشکلم حل شده به خودم گفتم دیدی چیزی نبود این همه میترسیدی ولی باز دفعه بعد همین داستانه 

الانم یه مشکلی پیش اومده برام احساس میکنم ذهنم از حجم این همه فکرو خیال میترکه

چجوری ذهنمو کنترل کنم و مثبت فک کنم و بیخیال باشم؟ 

دیدین آدمایی که سخت نمیگیرن چقد زندگیشون بدون دردسره ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب نمیشه دیگه  نمیتونم کنترل کنم ذهنمو

توامیدت ازدست دادی فقط ذهن تو درگیرکردی که نه نمیتونم نمیشه چیزی نشد نداره باهاش مقابله کن مطمئنم راهی پیدا میکنی واسه رهایی از استرس

نمیخام الکی اضهار نظر کنم ولی من خودمم همینطورم .اخیرا مشکلی برام پیش اومد که نزدیک سی چهل روز درگیرش بودم ولی اینبار کمی عاقلانه رفتار کردم سعی کردم خودمو مشغول کنم هرروز به کاری مشغول میشدم وسطاش کم میآوردم از ناراحتی و فکر و خیال ولی ...نتیجه من دعا کردن بود دعا به آدم آرامش میده گاهی کنار دعا باید چاره جویی کنی ببینی مشکلت چه راه حل هایی داره.....)) ذکر یا حی و یا قیوم برای رفع دلشوره و اضطراب بخون (())... ذکر افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد بخون برای سپردن کار ت به خدا با آدمهای دل مرده درد دل نکن بدترت میکنن تلاشتو بکن و بقیه مشکلت را بسپار بخدا .کمی گلاب بخور آروم میشی .بقول ی بنده خدایی بقچه مشکلمو بردم مسجد دیدم دست بالادست زیاده بقیه بقچه هاشون پردردتره بقچمو برداشتمو اومدم بیرون 

2738