2733
2734

وای من چه کنم ؟ دوبار اخری که رفتم خونه پدرشوهرم برادرشوهرم یه رکابی میپوشه میاد انقدر معذب میشم اصلا نگاش نمیکنم فوقالعاده هم بی ادب و گستاخ هست کلا انگار شوهرم بچه اون خونواده نیست انقدر باهاشون فرق داره، امشب هم همینطور بود خیلی هم فکر میکنه همه چیو میدونه و راجع به همه چی گستاخانه اظهارنظر میکنه امشب اومد نشست روبروی من ، ازش متنفرم دیگه نتونستم تحمل کنم به شوهرم گفتم پاشو بریم ولی چیزی هم بهش نگفتم شما میگین چه کنم؟ تصمیم گرفتم خیلی کمتر برم اونجا و اینکه هربار که اومد بگم بریم خیلی معذب میشم 

برادرشوهرام پیشم تی شرت هم نمیپوشن فقط لباس مردونه آستین بلند

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به شوهرت بگو ك داداشش از بهره شعوري پاييني برخورداره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

ملت خونه خودشونم نمیتونن راحت باشن

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2738

مال من شلوارک میپوشه ولی چه میشه کرد

اگه دلتو نمیشکنه زیاد حساس نشو

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2706