2410
2553

چرا

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مردها ازدکتر خوششون نمیادکلا😏

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

واسه چي ناراحت شد؟!

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

وای یکی جمله خودتو بخونه به من بگه چه منطقیه تا من از منطق شوهرت برابرات بگم ،

شوهرت چون فهمیفهمید دکتر بردی ناراحت شد؟؟ یعنی شوهرت نباید میفهمید؟  

یعنی شوهرت نمیدونست یهو فهمید؟ 

من منطقی که این جمله نوستی باهاش نمیفهمم چه رسد به جوابت 

2714

قبلا بچه رو میبردم پیش یه دکتری که سنش بالا بود اصلا هم کاری نداشت.. ولی چون امشب سرکارش شب کار بود.. منم بچه رو بردم پیش یه دکتر دیگه که جوونه ناراحت شد..چون اون دکتر شلوغ بود مجبور شدم

اون دکتر نوبت دهیش سخته منم دست تنها بودم.. رفتم اون دکتری که خلوت تر بود.. عوض اینک دلداری بده &nbs ...

خب اگ اون دکتر هم کارش خوب بود اونم سرش شلوغ میشد ، پسسسسسس،

و اینکه خب ی دکتر همیشه بچه ببینه بهتره ، پروندش ی جا باشه، 

ولی اگ منظورت غیرتی شدن همسرته که ، چه بگم ، ببین چه کردی که به دکتر با بچه رفتنتم مشکوکهمشکوکه 

کلا نمیدونم چند چنده قضیه

خب اگ اون دکتر هم کارش خوب بود اونم سرش شلوغ میشد ، پسسسسسس،  و اینکه خب ی دکتر همیشه بچه ببین ...

نه اون دکتر که سنش زیاده خیلی منشی بد نوبت میده.. ولی این دکتر جوونه رو چند دفعه شوهر خودم  بچه ها رو برده کل فامیل هم بچه هارو میبرن پیش این.. الان شوهرم مشکلش اینه که تو چرا من نبودم بردیش پیش اون دکتر.. در صورتی که خودش میدونه اخلاق منو... من حتی الان چهره دکتر تو ذهنم نیست.. من به خودم مطمئنم  اون خودش شک داره

2706