2726

سلام شبتون بخیر عزیزای هنرمند یه سوال داشتم  

برای تهیه مرصع پلو موادش مثل مرغ و خلال پسته و بادام و پرتغال و کشمش و زرشک را تفت میدیم و برای تزیین روی پلو استفاده میکنیم 

حالا سوال من اینه اگه این مواد را تفت بدم و بعد لا به لای برنج بذارم که دم بکشه بد میشه ؟ طعمش فرق میکنه ؟ 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تحربه ای ندارم گلم ولی فکرکنم ی کوچولو تغییرکنه طعمش چون وقتی لابلای برنج میریزی میزاری دم بکشه شاید یکم گرما باعث تغییر طعمش بشه

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
2728

اون موادهایی ک گفتی واسه روی پلو هستش 

موقع سرو خودش لاب لای برنج میره

وگرنه موقع پخت ک نمیریزن برنج از اون حالت خوش رنگی ک باید باشه در میاد برنج باید سفیدیش تو چشم باشه

ن توش نریز گوشتو ریز قلقلی کن بزار کنار برنج زرشکم قاطی برنج کنی له میشه بد میشه.همون کنار برنج باید بزاری شاید کسی خلال تو برنج دوس نداشته باشه.همه چیزایی رو که میخوای استفاده کنی تفت بده بزار کنارش واسه تزیین

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
ممنونم کدبانوجان 

قربونت

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
2706