1421
1389
عنوان

کیا ۵مهر موعدشونه؟

149 بازدید | 39 پست

الان علایم چی دارین؟من شش ماه اقدامم و این ماه شبی دوتا کلومیفن خوردم توی روزای تخمک گذاریمم اقدام داشتم و متوجه ازاد شدن تخمکم شدم.فعلا ک علایم خیلی خاصی جز یبوست ندارم شماااا چی

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390

من ماه پیش ۲۸ پریود شدم 

اما سیکلم نا منظمه همیشه ۲تا۵ روز جلو میندازم 

هنوز پریود نشدم 

پریروز ب ب چ زدم هاله داشت 

دیروز زدم هاله نداشت 

دیگه جرات نمیکنم بزنم‌😔😓

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀️ ❤خدایا منتظر معجزت هستم، بخواه که منم طعم‌مادر شدن رو بچشم، توکلت علی الله ❤
من ماه پیش ۲۸ پریود شدم  اما سیکلم نا منظمه همیشه ۲تا۵ روز جلو میندازم  هنوز پریود نشدم& ...

لعنت ب هر چی بی بی منفی 

منم پریم نامنظمه این ماه میزارم یک هفته بگذره از موعدم اگه نشدم بهد بزنم هی استرس استرس

1376
لعنت ب هر چی بی بی منفی  منم پریم نامنظمه این ماه میزارم یک هفته بگذره از موعدم اگه نشدم بهد ب ...

ارره منم‌صبر میکنم تا پس فردا 

بعد ببینم خدا چی میخواد برام‌

توکل به خودش 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀️ ❤خدایا منتظر معجزت هستم، بخواه که منم طعم‌مادر شدن رو بچشم، توکلت علی الله ❤
چند وقت اقدامی؟چند وقته عروسی کردی

۵سال عروسی کردم 

دو سه ماهه اقدامم 😔

لعنت ب هر چی بی بی منفی  منم پریم نامنظمه این ماه میزارم یک هفته بگذره از موعدم اگه نشدم بهد ب ...

ببین اینو

1403
ب امید خدا من شش ماه اقدامم و یک سال و نیم عروسی کردم

افرین‌ که زود اقدام کردی 

من پشیمونم خیلی 

دو س روز دیگه باز بزن برامنم دعا کن اگه دلت شاد شد

ارزومه همه اونایی که منتظرن به همین زودی خوشحال بشن 

منم‌خوشحال بشم‌😓

1364